Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Jak podłączyć wyłącznik nadprądowy jednobiegunowy "eskę"

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689W tym filmie opowiadam jak podłączyć wyłącznik nadprądowym jednobiegunowy, wyłącznik nadmiarowo-prądowy, wyłącznik instalacyjny DS zwany potocznie “eską”

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

9 thoughts on “Jak podłączyć wyłącznik nadprądowy jednobiegunowy "eskę"

 1. Witam Pana.
  Mam pytanie.
  Buduje KamperVana i wlasnie jestem na etapie robienia w nim otworu na podloncze pod prąd..Chce zrobic tak ze od tego podloncza ktore bedzie z boku busa bedą szły kabke najpierw do wyłacznika nadprądowego a dopiero od niego do kontaktu. Pod kontakt bedą podlanczane na campingach lodówka , telewizor moze i cos wiecej.
  Jaki mam kupic ten wyłącznik nadprądowy ??
  I czy on mi wystarczy bo chodzi o to ze jakby np.jakies zwarcie sie kiedys zrobilo to zeby czasem nie wywaliło swiatła na całym campingu.

 2. Hmm, ciekawy materiał, mnie interesuje dlaczego w listwie zasilającej np do komputera mamy 2 bezpieczniki np 6,3A na fazie i na neutralu. A tutaj Pan stosuje tylko jeden? Jest jakaś zależność?

 3. Chce to zrobić jutro na działce w nowej Altanie. Użyje jednego wyłącznika, nie potrzebuje ich tam wiecej. Czy mogę N i PE połączyć poprostu złączkami z resztą instalacji? L oczywiście podłączony przez wyłącznik. Chodzi mi też o to, czy po wyłączeniu zasilania wyłącznikiem, zniknie na pewno prąd w instalacji. Naogladalem się tego już tyle że przestałem to rozumieć, nigdzie nie mogę znaleźć poradnika jak zrobić instalacje z jednym tylko wyłącznikiem w obudowie natynkowej

 4. Co to za cyrk? Każdy elektryk by cię wyśmiał, montowanie minusa i uziemienia na jednej listwie. Tylko jeden przewód pod bezpiecznik, kiedyś nie było listew i trzeba było mostkować i było dobrze. Co wtedy byś zastosował, teleportację. Mnóstwo domów śmiga na mostkowaniu i jakoś nic się nie dzieje.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!