Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

70 lat wstecz motoryzacji . Jak budowano kiedyś auta? Dziwne historie warsztatowe

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 6891950r to data produkcji dzisiejszego bohatera czyli mercedesa W136 , w dzisiejszym odcinku pokaże wam jak mocno różni się motoryzacja z przed prawie 7 dekad. Podobało się zostawcie kciuka w górę i udostępniajcie.

Super okazje dla widzów M4K tylko dla Was przydatny w podróży kompresor
——————————————————————————–
https://na.allegro.pl/PROMO_kompresor
——————————————————————————–

Konkurs !!!
Krok 1. Klikacie link poniżej otworzy wam się strona , i kopiujecie ten długi link który otworzył wam się w przeglądarce.
—————————————————————————-
http://na.allegro.pl/narzedzia_warsztatowe
—————————————————————————–

Krok 2. Wchodzicie na poniższą stronę, logujecie się z konta google i wklejacie link z kroku 1 i tyle 🙂
———————————————————–
https://konkurs.m4k.pl/konkurs/31
————————————————————

Koniecznie zajrzyjcie do chłopaków od mercedesa
————————————————————————————-
https://www.facebook.com/mercedesy.zabytkowe/
————————————————————————————-
https://www.facebook.com/milewczyk.lakiernictwo/
————————————————————————————-
NOWY WARSZTAT M4K GARAGE KOŚCIERZYNA
——————————————————————————————————–
https://web.facebook.com/M4K-Garage-serwis-samochodowy-Kocierzyna-334684990706091/
———————————————————————————————————

Książka “Miłośnicy 4 kółek”
————————————————————————–
https://na.allegro.pl/ksiazka_milosnicy4kolek
————————————————————————–

WSPÓŁPRACA
info@milosnicy4kolek.pl

INSTAGRAM WBIJAJCIE
———————————————————————————–
https://www.instagram.com/milosnicy4kolek/
————————————————————————————

meble warsztatowe których się nie powstydzimy 🙂
——————————————
http://fastservice.pl
——————————————

Patronite To dzięki temu że Wy się dokładacie możemy realizować coraz to śmielsze projekty tak więc masz ochotę wesprzeć rozwój kanału i doceniasz nasz wkład wbijaj na i zostań patronem 🙂

——————————————————————
https://patronite.pl/Milosnicy4kolek
——————————————————————

SKLEP Z GADŻETAMI DLA MIŁOŚNIKÓW
————————————————————————————————
http://luckymotion.com.pl/51-milosnicy-czterech-kolek
————————————————————————————————

Wbijajcie na naszego FB
———————————————————————————–
https://www.facebook.com/milosnicy4kolek/
———————————————————————————–

Oraz nasz dostawca części używanych
————————————
http://panta.gda.pl
______________________

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

40 thoughts on “70 lat wstecz motoryzacji . Jak budowano kiedyś auta? Dziwne historie warsztatowe

 1. 14:19: uruchamianie na korbę bardziej było na wypadek rozładowania akumulatora, gdyż w tamtych latach prądnice oraz te 6 voltowe akumulatorki były bardzo zawodne. Kierowca aby zdać na prawo jazdy wtedy musiał umieć uruchomić samochód z korby.

 2. 17:05 Ponieważ teraz to nie są samochody tylko jak współcześnie się mówi "auta" czyli "produkty" zabawki, które używasz i odsprzedajesz po kilku latach używania… głowa pęka po prostu jak myśli się takimi kategoriami… Samochód jest po to, by cieszyć się nim kilkadziesiąt lat a nawet całe życie, nieraz nawet powinny przechodzić z pokolenia na pokolenie ale gdzie tam… teraz jest inaczej… Teraz już nie ma motoryzacji prawdziwej, tylko BIZNES i kupuje się te "auta" jak telefon… używasz trochę, nudzisz się i sprzedajesz a nabywasz najnowszy model i dalej leci…. brak słów……

 3. Dewiza tego merca;
  – stare ale jare
  – czego nie ma w samochodzie to się nie popsuje
  – ten kto smaruje ten jedzie
  – to co jest prostsze jest trwalsze
  – auto (ten merc) ma służyć człowiekowi a nie odwrotnie to co dziś (które ma się psuć!)
  – móc samemu naprawiać a nie dać komuś efektem domina pustoszyć własne portfolio i być pozbawionym wszelkiej literatury od konserwacji po dogłębsze naprawy, dziś celowe utrudnione jest
  – użytkowanie na lata (nierzadko razy dwa) oszczędziło i nadal oszczędza środowisko naturalne (nie patrz na euro -5, a ile zużyje energii na kupno aut jak rękawiczki do zmieniania)
  – poza technologią motoryzacja zchamiła się do reszty i jest coraz więcej współczesnych aut, które są gównianymi rzeczami sprawiającymi więcej kłopotów niż poprawnych korzyści.

 4. Warto dodać, że model W136 produkowany był również z silnikami Diesla jako pierwszy seryjny samochód osobowy z tego rodzaju napędem, przez co zdobył uznanie u ówczesnych taksówkarzy.

 5. nie jestem hejterem ale takie tłumaczenie ludziom na siłe zalatuje sciemą pokazuje gdzie jest ssanie a w rzeczywistości jest w innym miejscu 4:33 to srebrna wajcha "tentengens" jak to lysy nazwał znajduje sie niżej niech się pożniej nie dziwi że sie ludzie z niego śmieją bo on to nagrywa na siłe niewiem jak się można tak błażnić mogli to nagrac jeszcze raz jeżeli popełnił błąd a nie wciska kity

 6. Mercedes Benz,BMW,Audi,Wolksvagen,Bosh,Simens, i wiele innych Niemieckich marek w czasie wojny wykorzystywały tania siłę robaczą.Polacy też byli jednymi z przymusowych robotników traktowani byli gorzej niż bydło byli mordowani lub padali z wycieczenia, zastępowano ich innymi i tak przez cały okres wojny.A potomkowie tych ludzi podniecają się tymi markami jako czym pięknym i Niemiecką jakością to irytujące.

 7. Trzeszcząca maska podczas podnosZenia to hańba dla mechaników co to remontowali.
  Papierowe tygrysy. Potrafią tylko nawoskować wszystko bo klient głupi wszystko kupi.

 8. Wydaje mi się że model powojenny 170VA powinien mieć maskę otwieraną do góry a nie dzieloną na boki i z innymi wlotami bocznymi. Tył jest ok z otwieranym bagażnikiem (przedwojenne 170V miały dostęp do bagażnika od wewnątrz).

Dodaj komentarz

Zadzwoń!