Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Akumulatory w autach elektrycznych. Żywotność, wymiana?

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Kolejny odcinek magazynu, 🙂
Zapraszamy także do subskrypcji naszego kanału i zaznaczenia dzwoneczka aby nie ominęły Was nowe ciekawe odcinki 🙂

Nasza strona na facebooku:
https://www.facebook.com/Magazyn-auta-elektryczne-110254376973404/

Nasz instagram:
https://www.instagram.com/magazyn_auta.elektryczne/

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

7 thoughts on “Akumulatory w autach elektrycznych. Żywotność, wymiana?

  1. tak tak pokaz tel gdzie tyle lat trzyma bateria po paru latach juz zenujaco krotko trzyma , a koszt auata elektrycznego i ladowania drozej jak paliwa , wodor to przyszlosc, a szejki beda w afryce bo tam z fotowoltaiki beda produkowac wodor

  2. "W telefonie po 10 latach bateria będzie……." Co ty pieprzysz? W mojej Motorola G6 bateria już jest do wymiany, a telefon nie ma jeszcze dwóch lat!!!! Samochody elektryczne to największa głupota naszych czasów! Za kilka-kilkanaście lat to zrozumiecie kiedy wchodząc z plaży do morza potkniecie się o zużyty akumulator. Plastik! Niby taka prosta rzecz do utylizacji, a wszędzie go pełno, morza są pełne plastiku. Nie ma obecnie strefy na ziemi żeby nie była zanieczyszczona plastikiem. Teraz sobie to wyobraźcie analogicznie kiedy ludzie zaczną jeździć powszechnie elektrykami. Już jest problem z utylizacją akumulatorów, a to są tylko pojedyncze malutkie akumulatorki tylko do rozruchu. W takim jednym, elektrycznym samochodzie cała podłoga jest z akumulatorów. Żywotność akumulatora samochodowego to 5 lat. Nie opowiadaj takich bzdur tutaj o żywotności akumulatorów 20 lat bo każdy mechanik cię zabije śmiechem. Mój znajomy kiedyś kupił Opla Ampera i po pięciu latach nie mógł już zrobić 40 km na pełnym ładowaniu. Pozostaje jeszcze kwestia bezpieczeństwa. Pożar samochodu elektrycznego jest praktycznie nie do ugaszenia.

  3. Nie spadnie o ile będzie tak jak telefon trzymany w temperaturze pokojowej. Proszę sobie włożyć telefon do zamrażarki na godzinę, może być i wyłączony, potem go ogrzać i włączyć. I tak powtórzyć test 30 razy i masz baterię do wyrzucenia.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!