Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Bez Gadania #03 – Naprawa mikro włącznika zamka / demontaż tapicerki – Golf IV

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Bez gadania – nowa seria filmów na kanale, będą to filmy gdzie nie mam możliwości ani czasu opowiadać co się na nich dzieje, ale dużo widać wiec zawsze można coś podpatrzeć.

Nie jestem mechanikiem, pokazuje wam jak ja to zrobiłem/naprawiłem, na pewno wiele rzeczy nie jest zgodnych ze sztuką.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
Music by Joakim Karud http://youtube.com/joakimkarud
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
♫Music By♫
●Nirzu – Joy [Bass Rebels Release]
●Song – https://youtu.be/zouSYO_PKCI
●Download/Stream – https://fanlink.to/Joy
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
♫ ♫ Music:
Youtube – https://www.youtube.com/channel/UCusF
Soundcloud – https://soundcloud.com/aka-dj-quads
Instagram – https://www.instagram.com/djquads/
Twitter – https://twitter.com/DjQuads

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

13 thoughts on “Bez Gadania #03 – Naprawa mikro włącznika zamka / demontaż tapicerki – Golf IV

  1. Działa ci dalej ten mikro włącznik czy już są z nim problemy? Jeśli działa to byłbym wdzięczny jeśli napisałbyś z jakiej firmy masz ten mikro włącznik. Pozdrawiam.

  2. Po rozebraniu i zlozeniu zamka mam problem bo zamek sie nie zamyka. Tzn ciagnac na sucho za ciegno od klamki wewnętrznej jest opór co świadczy ze zamek jest zamkniety ale od zewnatrz da sie go otworzyć O co chodzi?

  3. A u mnie jakoś 3 miesiące temu przestało pipczeć na światłach i podświetlać w środku jak otworzy się prawe drzwi ale dzisiaj jeździłem do miejscowości brat otworzył drzwi zaświeciło, zamkną otworzył drugi raz i już nie zapaliło się w środku i czemu i tylko z prawymi przednimi drzwiami tak mam, bo żeby zepsute to nie zaświeciło by. Może to przez te mrozy?, jak to radio jak nie nagrzejesz i nie pomacasz w stykach to nie wskrzesisz.

  4. A umnie jest takie popaprane z tymi zamkami że masakra VW b5, raz zamyka tylko kierowca raz wszystkie, raz od pasażera zamykam i zamyka 10 razy zamknie a za 11 nie otworzy, ale to to nic ma takie odbicie że same się szyby otwierają masakra.

  5. Golf 4, kontrolka otwartych drzwi cały czas się pali, centralny zamek z klucza otwiera wszystkie drzwi (wersja 3d) ale zamyka już tylko te drzwi, w których przekręcam kluczyk. Chwilowo zamykam samochód na otwartych drzwiach kierowcy przyciskiem w środku do centralnego (zamknie drzwi pasażera i bagażnik), zamykam drzwi kierowcy kluczykiem już. Cały zamek kierowcy do wymiany czy również tylko lub "aż" mikrostyk ? Dzięki i pozdrawiam

  6. Tam przy tym microswitchu jest jakas blaszka, która go naciska? Wyciągnąłem dziś swój zamek i poza microswichem nie widziałem nic obok niego, co by go naciskało. Zamek jakis wybrakowany mam?

  7. Mam problem z zamontowaniem linki od klamki zewnętrznej, niby jest na miejscu ale klamka nie działa i jak 2,3 razy pociagne za klamke to linka wypada z tego swojego miejsca. W czym może być problem ?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!