Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Błąd filtra cząstek stałych Ford Kuga 2015 r. 2.0 TDCI. Błąd dpf Ford Kuga. Błąd P2463 Ford.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Błąd filtra cząstek stałych Ford Kuga 2015 r. 2.0 TDCI. Błąd dpf Ford Kuga. Błąd P2463 Ford. Uszkodzona świeca żarowa filtra cząstek stałych Ford Kuga.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

4 thoughts on “Błąd filtra cząstek stałych Ford Kuga 2015 r. 2.0 TDCI. Błąd dpf Ford Kuga. Błąd P2463 Ford.

  1. Witam mam problem co prawda z mondeo 2.0tdci dw10c 163km zapala się usterka silnika w trakcie wypalania dpf na serwisowym wypalaniu po 5min błąd przekaźnik cały świeca dopalacza wymieniona. Nie mam pomysłu co robić gdzie szukać. Błąd to za niska temp spalin

  2. Hej mam Problem z silnikiem 2.0 150 ps w mondeo mk5, rok temu jadac do chorwacji zapalil sie üomaranczowy kluczyk komunikat sprawdz w komp i silnik wszedl w stan awaryjny zgasilem odpalilem i ok zrobil jeszcze tak 1 raz tego dnia, i nagle przez rok byl spokoj przejechalem 25 tys km. 4 dni temu zjezdzajac z gory na puszczoynm gazie znowu sie zapalil kluczyk wylaczylem kluczyk i ponownie wlaczylem i znowu zrobil trase do PL 1100 km i wszystko dziala. Czy ktos wie gdzie szukac ??? Po podlaczeniu u nechanikankomputera wyswietlilo dzialanie wewnetrzne modulu sterujacego wtryskiqaczami kod bledu: PO62B:00-28 i PO062B:6868 Nie chcialbym miec powaznej awarii w drodze do Hiszpani

Dodaj komentarz

Zadzwoń!