Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

BMW E91 – Naprawa klapy bagażnika oraz wymiana zamka

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689#BMW #E91 #TomekGarage

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

12 thoughts on “BMW E91 – Naprawa klapy bagażnika oraz wymiana zamka

  1. Witam ! Co prawda dotyczy E61 – ale konstrukcja jest ta sama. Przewody twardnieją po kilku latach i pękają jakby je ktoś nożem ucinał. Po próbie lutowania niestety problem powrócił po kilu miesiącach. Zdecydowałem się na zakup przewodów "modelarskich" ( bardzo elastyczne w silikonowej izolacji) i zrobienie z nich wstawek w feralnym obszarze. Minęło kilka lat i jak na razie wszystko działa bezawaryjnie – polecam takie rozwiązanie ze względu na rodzaj kabla który nie sztywnieje w miarę upływu czasu.

  2. Witam,

    mam problem w e91 z otwieraniem klapy i szyby. Wszystkie przewody w przejściach przepatrzone te uszkodzone na nowo polutowane moduł diveristy naprawiany pare tygodni temu. Ogólnie jedno i drugie otwiera się totalnie przypadkowo w różnych pozycjach otwarcia szyby, raz wyżej raz niżej, nie ma też zależności czy szyba jest otwarta czy nie, bagażnik może się otworzyć razem z otwartą szybą. Bagażnik z pilota otwiera się zawsze. Moim zdaniem wygląda jakby coś nie łączyło ale wizualnie żaden kabel nie jest uszkodzony. Dodatkowo mam wrażenie, że coś zabiera prąd z akumulatora, przez noc potrafi spaść z 12,6-12,8V do 12,2V (odłączone wszelkie bzdety z zapalniczki).

    Pozdrawiam i liczę na pomoc, bo mi skończyły się pomysł…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!