Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Fachowiec rozwiązał problem z komputerem BMW M3! #Samochód_Marzeń_Klimka

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Oglądaj “Samochód Marzeń Adama Klimka” w niedziele o 11:45 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/samochod-marzen-adama-klimka-odcinki,27464/odcinek-8,S01E08,185456 Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Adam Klimek jest znany z zamiłowania do samochodów z duszą, produkowanych w niewielkich seriach i posiadających ciekawa historię. Dając drugie życie wybranym modelom, spełnia swoje marzenia. Teraz postawił sobie nowy cel – chce wyremontować samochód, który osiągnie cenę miliona złotych i będzie nie lada gratką dla kolekcjonerów. W swoim nowym programie Adam postanowi znaleźć kultowe auto, które samodzielnie sprowadzi zza granicy, odnowi i spróbuje sprzedać z jak największym zyskiem.

#tvn #tvnturbo #samochódmarzeń

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

48 thoughts on “Fachowiec rozwiązał problem z komputerem BMW M3! #Samochód_Marzeń_Klimka

  1. sebixy wyrosły i teraz potrafia zawstydzic januszy a mirek z kazikiem na warsztacie by skasowali pńcset i tak by nie zrobili. a tak serio bez jaj to brawo Sebastian dobra robota!!!!

  2. Dawno się tak nie ubawiłem jak teraz czytając komentarze. Sami znawcy i fachowcy więc zastanawiam się po co jeżdżą do warsztatów. Jeden myśli że e46 nie da się diagnozować, drugi że kiedyś to było, trzeci ma problem że programy kosztują a jeszcze inny że on to by wgl zrobił to najlepiej tylko na auto nie stać i się kula starym lanosem. Pozdrówki 😀

  3. Co to za samochód którego nie można odpalić bez komputera, miałem rozebrany całego Golfa 20 lat temu mimo to odpalił. Dziś jeżdżę autem bez duszy naładowany elektrogównolitem. Motoryzacja się skończyła czy tego chcemy czy nie. Dziękuję dobranoc.

  4. Zrobił z Elką błąd i z innymi pustymi idiotka mi bez przeklinania ale nie przekreśla m go kolekcje mu zrobiłam Oliwcia Oliwcia zadowolona schodzi k zamówiłam w poniedziałek już będzie krzesełko do karmienia i już wszystko mam odebraliśmy rzeczy Dziękuję za współpracę i będziemy dalej współpracować jak będzie dalej trzeba a ze śmieciami trzeba robić porządek

  5. Program ista, interface icom, u kolegów chińczyków można juz kupić od 1000 zł
    A program jest dostępny, ew aktualizacje na nowsze auta się płaci. Bez problemu po aktualizacji już klase g mozna obsługiwać.
    Na potrzeby programu co innego jest pokazane, a co innego było robione, po składaniu silnika nie powinno się od razu odpalić auta, tylko uniemożliwić mu do takiego stopnia, aby kręcił rozrusznik i napompować tak jakby olej, aby się dostał olej do każdego zakamarka.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!