Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Gdyby tego nie nagrano, nikt by nie uwierzył…

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689SUBSKRYBUJ KANAŁ: https://www.youtube.com/channel/UC957ZfdM5PC6xsEsP_qLRXQ?sub_confirmation=1
OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/terazwiemkanal

Kontakt biznesowy: wszystkojasne.kontakt@gmail.com

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

35 thoughts on “Gdyby tego nie nagrano, nikt by nie uwierzył…

  1. Koty chociaż małe ,mają waleczne serduszka jak bronią domu i dzieci.Ludzie ich nie doceniają.Zdziwicie się,ale dziki kot ,którego dokarmiałam ,bronił mnie przed lisem.Łapkami złapał mnie za spodnie i krzyczał.Ciągnął do tyłu.Biedny nie rozumiał,że lis nie zrobi mi krzywdy.Był tylko głodny i grzecznie czekał na resztki.To się nazywa bohater,trzy razy mniejszy.Czasami kot lepiej broni,bo u niego nie ma zmiłuj się,obcy i koniec.A psy niektóre są tak przyjacielskie,że tylko merdają ogonami na przywitanie.Nie doceniacie tych małych zwierząt,one szybko potrafią ocenić sytuację i bardzo szybko działają.Małe tygrysy.Na końcu psy,które wyrywają zderzak.Powiedziałeś,że zachowanie nietypowe.Bzdura,nic u zwierząt nie dzieje się bez przyczyny.Widziałam już taką sytuację jak facet kopnął psa i pies tak mu się odwdzięczył.Może też nie lubi munduru?
    .

  2. No i to ja rozumiem. Prosto, konkretnie i na temat, a nie nie tak jak na innych kanałach wstęp, reklama i zakończenie trwają dłużej niż docelowa treść, pomijając już te wszystkie clickbaity. Chyba zostanę tu trochę na dłużej 🙂

  3. Uważaj na to kiedy nazywasz kogoś durniem żebyś sam się nim nie stał. Komentować to co się widzi to żenada. To jakbyś z kogoś robił kompletnego kretyna. Jak chcesz coś komentować w filmach to rób to z klasą albo zamilcz a nie pogardzaj kimkolwiek bo tak samo jak inni możesz w życiu zrobić coś jeszcze głupszego.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!