Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Jak NAJTANIEJ naprawić rozbite auto z USA? / Nie taki tani FORD MUSTANG GT jak go malują

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689W odcinku Grzegorz przybliży koszty odbudowy Forda Mustanga GT. Na przykładzie szóstej generacji modelu i dwóch egzemplarzy z minimalnymi przebiegami – przedlifta (2015-2017) i polifta (2018+) – omówi ceny części nowych i używanych, oryginalnych i zamienników, które wykorzystujemy w naprawach.

Oba Mustangi dotarły do kraju z uszkodzonym przodem i bokiem, co pozwoliło precyzyjnie porównać ceny tych samych części – maski, zderzaka, hokeja pod zderzak, belki, wzmocnienia przodu, chłodnicy wody, reflektorów czy kierunkowskazów.

Grzegorz powie też o naszych doświadczeniach związanych z zakupem części, bo niestety ich dostępność jest coraz gorsza (a i klienci bardzo różnie podchodzą do odbudowy aut). Odniesie się też do tych wszystkich super okazji z tanimi naprawami Mustangów z portali aukcyjnych, dostępnych – z podobnymi uszkodzeniami jak omawiane przez nas auta – za 35 czy 40 tys. zł. Jak się możecie domyślić, zakup to dopiero początek wydatków nabywcy takiego egzemplarza.

Pokażemy Wam też same auta, omówimy ciekawostki. Posłuchamy jak brzmią oba ośmiocylindrowce, choć tutaj akurat o porównanie roczników było trudno – w obu koniach pierwsi właściciele zmodyfikowali układy wydechowe. Posłuchajcie, bo brzmią miodziaśnie!

Dajcie znać w komentarzach czy taka formuła nagrań się Wam podoba i ew. jakie inne modele i roczniki widzielibyście w tej serii.

Dobrego seansu!

#copart #iaai #mustang #gt #v8 #naprawa #service #zderzak #ślizg #reflektor #maska #paintjob #autazusa #autodiscover

————
🚘 Chcesz kupić auto z USA? 🚘
📱 Dzwoń: 509-420-000
💻 Napisz: autazusa@autodiscover.pl
📲 INSTAGRAM Autodiscover: https://www.instagram.com/autodiscoverusa/
📲 INSTAGRAM Adama: https://www.instagram.com/adam_globalmotors/
🤝 Współpraca: biuro@autodiscover.pl
👍🏻 Subskrybuj kanał: https://goo.gl/2p2ofj
————

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

23 thoughts on “Jak NAJTANIEJ naprawić rozbite auto z USA? / Nie taki tani FORD MUSTANG GT jak go malują

  1. Świetny film, jak każdy zresztą, bardzo przydatne są te informacje. Według was, jest spora różnica wizualna zamienników a orginałów, może jakoś gorzej spasowane są te części, lub coś takiego?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!