Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Jak naprawić pękniętą szybę w samochodzie, czy da się skleić pęknięcie szyby i ile kosztuje wymiana

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Co zrobiłem nie tak? Piszcie w komentarzach.
Rdza, woda i liście dopełniły dzieła zniszczenia. Poranek okazał się tragiczny dla szyby czołowej w samochodzie. W narożniku pojawiło się pęknięcie, które do wieczora urosło na 15 centymetrów. Przed wymianą szyby na nową postanowiłem spróbować zestaw do napraw szyb samochodowych. Taki zestaw naprawczy zwany jako magiczny klej do pękniętej szyby samochodowej kosztuje koło 10 złotych. Co prawda jest do odprysków po kamieniach i rys, ale spróbować do pęknięć nie szkodzi.
1. Czyścimy miejsce pęknięcia
2. Wypełniamy obficie pęknięcie klejem
3. Zabezpieczamy rysę folią, żeby zaprasować pęcherzyki powietrza
4. Czekamy 20 minut
5. Szpachelką zdrapujemy resztę kleju
6. Dzwonimy do szklarza i szykujemy 200 złotych na wymianę i 300 za nową szybę .
https://allegro.pl/listing?string=Zestaw%20naprawczy%20do%20szyb%20
Test wypadł negatywnie. Przynajmniej tak sklejona szyba może dalej nie popęka w drodze nim dojadę do szklarza na wymianę szyby.
Windshield repair kit

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

One thought on “Jak naprawić pękniętą szybę w samochodzie, czy da się skleić pęknięcie szyby i ile kosztuje wymiana

Dodaj komentarz

Zadzwoń!