Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Jak odblokować zamek w drzwiach Peugeot 407

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

21 thoughts on “Jak odblokować zamek w drzwiach Peugeot 407

 1. Dzięki. A wiesz może, gdzie wchodzi ta kulka na końcu tego pręta. U mnie kluczyk się przekręcał, ale nie otwierał drzwi (po stłuczce chyba). Udało mi się to zrobić po rozebraniu tapicerki, gdzieś ten pręt wszedł w drzwiach, ale w co pojęcia nie mam pojęcia. Film spoko oby nie musiał się przydać. Pozdrawiam

 2. Miałem ten sam problem z wkładką bagażnika – w ogóle nie można było włożyć klucza .
  Byłem u dwóch " specjalistów " od naprawy zamków i stwierdzili , że trzeba kupić nową wkładkę za 120 zł + przerobienie jej pod mój klucz , co daje razem 300 zł.
  Jakoś mnie tak portfel nie swędzi , żeby zapłacić za to 300 zł.
  Za Twoją poradą z imbusami + podlewanie odrdzewiaczem po godzinie klucz udało się włożyć i wkładka ożyła.
  Co prawda z jednej strony wkładki przy imbusie 2,5 trzeba było mu lekki pomóc mloteczkiem ,ale teraz chodzi bez oporów i będzie można ją rozebrać , wyczyścić w środku i nasmarować.
  Cierpliwy kamień ugotuje.
  Dziękuję za poradę.

 3. Mechanik sobie nie poradził, a mówił że próbował wszystkiego. Po tym filmiku i 15 minutach mojej zabawy zamek chodzi :-). Dziękuję, kaska została w kieszeni.

 4. Kupiłem auto a wcześniej właściciel nie otwierał drzwi normalnie kluczykiem tylko z pilota. Ta wkładka czy co jest zapieczona i co teraz zrobić?🤔 Wymiana wkładki czy próba regeneracji ?

 5. Ten zabieg nie jest w 100 % dobry z powodu że zapadki są dalej zabrudzone , sprężynki trzeba wymienić oraz nasmarować wkładkę zamka a do tego zabiegu trzeba rozebrać zamek

 6. Witam .Miałem podobny problem. Kluczyk nie wchodzi do zamka,Jeżeli go wcisnąłem na siłę nie mogłem go wyjąć ani przekręcić.Żadne czyszczenie i płukanie nie pomogło.Powodem była obracająca się osłona wkładki, w której są wycięte kanały na zapadki.Jeżeli osłona wkładki się obróci to zapadki nie wracają na swoje miejsce, klucza nie da się włożyć i nie pomoże tutaj wd-40.Zamek teoretycznie jest nierozbieralny. Ja wybiłem wkładkę wybijakiem a potem nawierciłem wiertełkiem i wkręciłem wkręta 2 mm.

 7. Bardzo pomocny filmik, przynajmniej w moim przypadku. Zamiast kluczy imbusowych polecam użyć igły i rozruszać zapadki na prawo lewo. Co do WD 40 to niestety ale tylko to miałem pod ręką ale dał rade. Godzinka zabawy i zamek śmiga jak nowy. Jeśli komuś kluczyk wchodzi a nie chce się przekręcić polecam delikatnie podważyć przednią część wkładki.

 8. Witam powiem tak ze mój zamek wogole nie reagował zacząłem robić jak pan pokazał w filmie udało się tylko ze zamek obkreca się wokoło czy jakiś patent na to jest ???

Dodaj komentarz

Zadzwoń!