Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Jak podłączyć przełącznik kołyskowy podświetlany 230V

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689W tym odcinku opowiadam o podłączeniu przełącznika kołyskowego podświetlanego do urządzenia zasilanego 230V

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

13 thoughts on “Jak podłączyć przełącznik kołyskowy podświetlany 230V

  1. Witam serdecznie . Posiadam dwa traktorki ogrodowe jeden stary który posiada włącznik do świateł i osobiście podoba mi się takie rozwiazanie. Natomiast drògi jest nowy i nie posiada takowego włącznika ale światła zapalają się same automatycznie po przekręceniu kluczyka w stacyjce . Więc postanowiłem zamontować na pulpicie takowy włącznik czy zasada podłączenia odbywa się tak samo jak na filmie ? Gdyż moje trzy próby zakończyły się tak że przepaliłem 3 razy bezpiecznik 20A i stopiłem kostkę w miejscu podłaczenia przełącznika. Wiem że robię coś źle tylko nie wiem w którym momencie.

  2. Mam pytanie. Co by się stało, gdyby w pokazanym podłączeniu zamienić fazę z zerem? Są płaskie wtyczki, które można wkładać do gniazdka na dwa sposoby. Czy przełącznik dalej będzie działał prawidłowo? I jeszcze jedno, kupiłem taki wyłącznik niedawno i nie wiem do końca, co w nim świeci, maleńka neonówka, czy dioda LED? Pozdrawiam.

  3. Głupie pytanie, ale mnie nurtuje 😀 W tym wypadku ta lampka od przełącznika jest podłączona szeregowo o ile dobrze rozumiem, więc mówiąc amatorskim językiem zjada trochę prądu żarówce, prawda?

    Mam też pytanie, jak dobrać przełącznik, 10A czy 15A? Jeżeli mam kabel o przepustowości 10A, to chyba przełącznik też musi być 10 lub więcej, ale nie mniej, zgadza się?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!