Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Jak sprawdzić łożysko koła?

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Hej, w tym odcinku przedstawie jak sprawdzić, które łożysko koła jest uszkodzone.
Krótki odcinek, w którym pokaże dlaczego łożysko huczy i jak sprawdzić które łożysko wymienić aby nie wymienić sprawnego.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

7 thoughts on “Jak sprawdzić łożysko koła?

  1. Witam passat b5 po zmianie koł z 18 na 15 zimowe czuc wibracje na aucie ktore dochodzi z przedniego prawego koła najbardziej przy 40 km/h i w lewych zakretach zamiana koł przod tył nic nie zmieniła ktos pomoze?

  2. E fachowiec jak huczy nieobciążone i w dodatku ma luz to jest uszkodzone od dawna i dużo tysięcy km już zrobiło od momentu kiedy zaczęło huczeć na tyle głośno że zwraca się ja to uwagę,,takie diagnozy przy agonii łożyska to śmiech pokazywać, zaczyna huczeć to się robi test drogowy

  3. U mnie przy podniesionych kołach (nie obciążonych) nie słychać huczącego łożyska.
    Zdiagnozowałem jednak prawe metodą ze skręcaniem, ponieważ kierując auto w prawo pulsacyjne huczenie wyraźnie zmniejsza intensywność.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!