Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Jak zamontować elektryczne szyby ??

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689https://www.facebook.com/groups/246013175753147/ – zapraszam na grupę do wspólnej dyskusji. Jak zwykle, proszę pierw o obejrzenie, a potem wzięcie się do pracy. W tym filmie pokazuję w jaki sposób zamontować elektryczne szyby i ich silniczki oraz jak prawidłowo zrobić instalacje elektryczną.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

15 thoughts on “Jak zamontować elektryczne szyby ??

 1. Mam Lanosa 2004 rok Heczbek i nagle przesyła działać elektryczna szyba przednia lewa od strony kierowcy. Przednia prawa chodziła – sprawdziłem miernikiem i prąd dochodził do lewej szyby – spalony silniczek.
  Szyba kiedy przestała chodzić zatrzymała się pośrodku – aby ja unieść nic nie zrobisz – PAMINTAJ NIC NA SIŁE !. Trzeba rozebrać boczek odkręcając trzy dolne śrubki następnie u góry po środku gdzie łapiemy aby zamknąć drzwi jest jedna schowana po środku Po tych czynnościach delikatni na dole ciągniemy i wyskakuje boczek. Następnie odkręcamy silniczek trzyma się na trzech śrubach jest po prawej stronie gdzieś po środku oraz prowadnice tzn. szynę która trzyma się na dwóch górnych śrubach Oraz na dwóch dolnych – 4 sztuki. Wówczas odczepiamy prowadnice szynę oraz silniczek Natomiast szyba trzyma się na dwóch śrubkach ( zależy od modelu ) wsadzamy rękę i od dołu ją trzymamy aby nam nie spadła i się nie stłukła. Odkręcamy mocowanie szyby – ciężki dostęp – ja musiałem szybę obrócić o 60 stopni i dopiero na dole miałem dostęp do tych śrub.
  Pamiętajcie jak wam silnik wysiądzie a szyba jest zamknięta to musie ja opuścić na dół gdyż inaczej jej nie ściągniecie ale jak to zrobić jak nie ma fazy – jest na to sposób !. Odkręcamy spalony silniczek szyby odkręcamy obudowę silniczka – 2 śrubki !. Wyciągamy samom obudowę i zostanie trzpień zwój drutów silniczka – rekami łapiemy za ten zwój drucików i po prostu nim kręcimy rękoma i szyba Bedzie pomału opadać !.
  Ja kupiłem sam silniczek nowy koszt z wysyłką 50 zł – sam silnik trzyma się także na trzech śrubach – ściągamy je i silniczek ciągniemy i go wyciągamy – pamiętajcie nic nie popsujecie – pozostanie sam trzpień silnika. Kupujemy nowy i zakładamy na ten trzpień i sklecamy !.

  Ja się napociłem aby założyć ta szybę i tą prowadnice i ta szynę.
  1. Samom odkręconą szybę wsadzamy w drzwi i trzeba nacelować na prowadnice szyby w drzwiach w środku.
  2. Później na razie nie doczepiamy do tej szyby – tylko mocujemy zamontowany nowy silniczek wraz z prowadnicą szyną i zaczepiamy na drzwiach i zakręcamy śrubki. ]
  3. Podczepiamy przewody spuszczamy elektrycznie na dół samom szynę prowadnice i celujemy na dole na szybę aby otwory z prowadnicy pokrywały się !.
  4. Na koniec dopiero skręcamy szybę z prowadnicą – inaczej nie zrobisz !.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!