Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Koszty sprowadzenia ramy i naprawa przekładni! | Ford GPW dla muzeum

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Subskrybuj mój kanał: https://www.youtube.com/channel/UCQ1xVJRO5nJAqNGHnsa47bg?sub_confirmation=1
http://mubi.pl/patryk_mikiciuk150 pamiętajcie aby sprawdzić kalkulacje swojego samochodu i odebrać bonus 150 PLN!
Nasz Ford GPW to wojskowy terenowy samochód amerykańskiej produkcji z okresu II wojny światowej – potocznie zwany jako jeep. Z uwagi na wielkość zamówień w okresie wojennym niezbędny był drugi producent samochodu. Zlecenie otrzymał Ford, któremu przekazano za darmo dokumentację od Willysa pod warunkiem produkcji wyłącznie na zamówienia rządu USA. Ford GPW od pierwowzoru różnił się jedynie drobnymi szczegółami. Części obu samochodów mogły być stosowane zamiennie. Wyprodukowano w sumie 361 349 Willysów MB i 277 896 Fordów GPW.
Auto było używane przez wszystkie siły alianckie podczas wojny, a następnie także przez użytkowników cywilnych w wielu krajach.

Jeśli chcesz wziąć udział w odcinku wyślij swoje zgłoszenie na adres Autohistorie@gmail.com

Zajrzyj również na:
Instagram: https://www.instagram.com/patrykmikiciuk/?hl=pl
Facebook: https://www.facebook.com/mikiciukpatryk/

#patrykmikiciuk​ #autohistorie​ #motoryzacja

Materiał zawiera lokowanie.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

43 thoughts on “Koszty sprowadzenia ramy i naprawa przekładni! | Ford GPW dla muzeum

 1. Muzeum powinno mieć jakieś ulgi w opłatach i podatkach.
  Były lata że sprowadzali na parafie kościelne, a muzeum to przecież taka świątynia motoryzacji 😉

 2. Sorry że się czepiam bo podziwiam waszą robotę zawsze ale ja zakładam split piny, czyli zawleczki zabezpieczające nakrętkę, inaczej niż wy tutaj pod koniec filmu. Ja daję tak że nóżki odginam w górę i dół po osi nakrętki, wydaje mi się że tak lepiej

 3. Kupujecie części Crown są słabej jakości zamiennej do Jeepa WJ nie polecam szkoda pieniędzy. Pan Wojtek super spec fajnie z kimś takim robi się przy samochodach aż miło Pozdrowienia od medalika ha ha

 4. Cześć. Lubię oglądać ten kanał i w ogóle jak mam chwile nadrabiam zaległości, ale zawsze pojawia się pewna ciekawość co do samochodów którymi się przemieszcza Patryk. Czy jest szansa aby na wstępie była wstawka "shorts" dosłownie 30 sekund na temat auta jakim Patryk lub ktoś kto akurat podjechał? 🤔

 5. Już wiem gdzie leży spiritus movens 😁 nerwowej pracy w serwisie Carington. Poprosty szef się wp…la w robotę 😬
  Może to wynika z potrzeby nagrania materiału, żeby nie za długo, żeby szybko, ale przecież jest ten laptimes czy jak tam to się nazywa. Jestem mechanikiem i z doświadczenia wiem, że jeśli ktoś wtyka ręce w to co robię to wnosi to ogromny chaos w całą pracę. Wtedy dochodzi do pomyłek, braku satysfakcji z pracy. Jednym zdaniem: wiesz lepiej – zrób se sam. 😉 Pozdrawiam i bez urazy.

 6. Ten sworzeń "po którym kołuje samolot" jest zbyt luźno spasowany z uchem mostu. jeśli dobrze widziałem to na tym pasowaniu rusza się swobodniej niż na łożyskach, to znaczy że bardzo szybko "wygiełda" otwór w którym jest osadzony.

 7. A przypadkiem nie będzie dodatkowo akcyzy za sprowadzenie pojazdu z Niemiec (pod warunkiem, że będzie to jednak pojazd a nie części)?
  Także nie wiem czy taniej w Niemczech?

 8. 2:17 czy ja dobrze wice? Bmw e34 k50 Racing Dynamics, Mialem od takiej kierownice ze 2 lata temu ja sprzedałem 😉 Patryk nagraj o tej e34 materiał chętnie zobaczę i inni pewnie też bo większość nie zna tej firmy Racing Dynamics.

 9. Oj tam oj tam w bremerhaven to moj tato jest tyle razy i bardzo czesto wraca na pusto tzn. Jest kierowca auta ciezarowego i mysle ze nie bylo by proplemu zeby to przytargac do Pl. Jak kiedys bedziecie potrzebowali przywozki to dawajcie znac.😚

Dodaj komentarz

Zadzwoń!