Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Ładowanie samochodu elektrycznego – łopatologicznie. Jak ładować elektryka?

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Jak ładować elektryka? Czy można użyć przedłużacza do ładowania elektryka? akie prądy, moce, zabezpieczenia, przekroje? Wszystko o ładowaniu auta elektrycznego typ2 3 fazy

Więcej o mojej “ładowarce”: https://youtu.be/9Th-VRd2adc

Sprawdź mój EKWIPUNEK: https://testhub.pl/ekwipunek/
Moje REKOMENDACJE ZAKUPOWE: https://testhub.pl/rekomendacje

Strona: http://testhub.pl
Facebook: http://www.facebook.com/TestHubPL
Twitter: https://twitter.com/TestHubPL

Mój drugi kanał: https://www.youtube.com/user/MocnyVlog

#SamochodyElektryczne #EV #ŁadowanieElektryka

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

23 thoughts on “Ładowanie samochodu elektrycznego – łopatologicznie. Jak ładować elektryka?

 1. Świetny pomysł z ringiem świetlnym na ramiaku drzwi garażowych, sam film naprawdę dobry, jest kilka drobnych wpadek technicznych które warto by sprecyzować ale generalnie super dla ludzików którzy nie mają pojęcia o elektryce. Serdecznie polecam ten film wszystkim

 2. Testowałem wallbox Tesli i przenośny evse 11 kW Tesli
  ładuje:
  Mercedes EQC
  Hyundai Kona Elektric
  Kia E-niro
  Natomiast nie chciały odpalić z
  Porsche Taycan
  Skoda City go e iv
  wszędzie złącze type 2

 3. Ale bieda z tym ładowaniem AC. Po nissanie można było się tego spodziewać, ale że Tesla ma tylko 11kW AC to straszna lipa. Renault Zoe pozwala na ładowanie AC od 22kW do nawet 43kW. Łapa w górę za odcinek!

 4. Szafa zrobisz jakiś poradnik dla osób poszukujących agregatów prądotwórczych do zastosowań domowych? Jak wygląda teoria, co można zasilić, co wybrać itp. Coraz częściej straszą teraz blackoutami, więc pewnie dla wielu osób będzie to przydatny materiał.

 5. Iście naukowa metoda (7:45), której nawet amator by nie polecił!
  Wiem, za PRL było ciężko ale jaki problem kupić miernik i sprawdzić rezystancję przewodów?
  Dalsza część filmu tylko potwierdza NIEKOMPETENCJE autora i szkodliwe, wręcz niebezpieczne porady!
  Odradzam stosowanie zaleceń z tego filmu!
  Prokurator powinien się tm zając!

 6. po co inwestować w drogie i nieekologiczne samochody elektryczne zwłaszcza, że nasz rząd praktycznie nie wspiera samochodów o napędzie elektrycznym?
  Drogie hobby?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!