Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Montaż wtyczki na przewód elektryczny – wtyczka bryzgoszczelna IP44 16A 230V 50Hz

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Jeżeli przewód lub wtyczka od urządzenia używanego w łazience lub kuchni (pomieszczeniu “mokrym”) ulegnie uszkodzeniu, to możesz użyć gumowej wtyczki IP44, by naprawić uszkodzony przewód i nadal bezpiecznie używać to urządzenie, na przykład: pralka, lodówka, suszarka, lokówka, prostownica, ekspres do kawy, toster, robot kuchenny itp.

Gumowa wtyczka ze stopniem ochrony IP44 jest bryzgoszczelna, przez co zabezpiecza wnętrze wtyczki przed zachlapaniem i nas przed porażeniem elektrycznym.

Jeżeli nie jesteśmy elektrykami, to warto oddać do serwisu elektrycznego, celem wymiany całego przewodu przyłączeniowego z wtyczką lub wtyczki.

👊 SUBSKRYBUJ YOUTUBE FORUMWIEDZY ► https://bit.ly/2XSLq36 oraz kliknij 🔔
👀 OGLĄDAJ INSTAGRAM FORUMWIEDZY ► https://bit.ly/3aqY3oC
🔴 PINTEREST ► https://bit.ly/2KlMHrk
🔵 FACEBOOK ► https://bit.ly/2RQXiOX
⭐️ TWITTER ► https://bit.ly/2wUQ8SN
👉 WWW ► https://www.forumwiedzy.pl

💡 Pytania, uwagi, wątpliwości, propozycje pisze w komentarzu pod filmem. 😀
❗️ Subskrybuj kanał “ForumWiedzy”, by nie przegapić nowych filmów 👀
🎥 Udostępnij ten film swoim znajomym w mediach społecznościowych 👨‍👩‍👦‍👦

👊 Pozdrawiam

#Wtyczka #IP44 #Suszarka #Pralka #Poradnik #ForumWiedzy #Elektryka #Majsterkowanie #Bricomarche

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

26 thoughts on “Montaż wtyczki na przewód elektryczny – wtyczka bryzgoszczelna IP44 16A 230V 50Hz

 1. Muszę wymienić wtyczkę w lampce. Partner rzekł półtora roku temu, że wymieni i nie muszę mu o tym co miesiąc przypominać. 😉 Okazuje się, że nie taki diabeł straszny, tylko trzeba wtyczkę i tulejki nabyć, bo zdaje się, że tulejki da się kombinerkami zacisnąć. Sama ogarnę. Dziękuję za ten film.

 2. Bardzo ładnie i profesjonalnie. Ale jak taką naprawę wykonuję raz w roku albo i raz na 10 lat to nie kupię specjalnie takiego sprzętu jak np urządzenie do zaciskania tulejek. Mam tylko kombinerki, śrubokręty, nóż. Tulejki zaciskowe mogę kupić bo to chyba tanie. Chciałbym zobaczyć jak z takim wyposażeniem sobie poradzić.
  Wymiana wtyczki do bojlera . Bojler 50 L Moc 2000 W, zainstalowany w piwnicy suchej. Chyba IP 44 mogę sobie darować?
  Pozdrawiam

 3. Dziękuję za użyteczną poradę. Dowiedziałem się między innymi z prezentowanego filmu , że renomowane wtyczki posiadają wewnątrz obudowy oznaczenia jakie przewody należy umieścić w gniazdach : fazowy L- brązowy kolor i neutralny N – niebieski kolor. Zakupię dokładnie taką samą wtyczkę jaką Pan zaprezentował na filmie ze względów bezpieczeństwa. Będę musiał zakupić jeszcze zaciskarkę do konektorów identyczną jak na filmie. Wprawdzie zakupiłem ostatnio zaciskarkę do przewodów ale innej kostrukcji, która nic nie dobrze nie zaciska a tylko rozpłaszcza przewody. Dziękuję za wszystkie techniczne informacje jakie Pan przekazał nam w tym filmie.

 4. Z tego co wiem to nie można stosować pobielania cyną bo z czasem cyna potrafi płynąć, na skutek tego połączenie może się poluzować…
  Grozi oczywiście przegrzaniem połączenia i pożarem

 5. Od lat oglądam i zawsze się zastanawiam czy w życiu prywatnym tez taki spokojny jesteś ?? Tak spokojnie tłumaczysz pokazujesz że największy debil by zrozumiał… Wielki szacunek za podejście 😀

  Mam pytanie czy coś o Power bankach pojawi się jeszcze na kanale?? Bo są 40 i 50Ah i jak faktycznie wygląda sytuacja z ładowaniem QC 3.0 18W na obecne ogniwa czy szybko tracą życie czy jednak 18W ładowanie nie jest aż tak szkodliwe

 6. Większość instrukcji zawiera informację, że w przypadku uszkodzenia przewodu zasilającego należy ów przedmiot zutylizować, nie przewiduję się napraw, a co za tym idzie producent nie bierze odpowiedzialności jak coś sami wymienicie. W przypadku wprowadzenia zmian deklaracja zgodności (CE) traci ważność. Jeżeli do gumowego otworu wkładamy płaski przewód to nie będzie on szczelny nigdy, Lepszym rozwiązaniem będzie kupić nowy przewód(już z wtyczką)

Dodaj komentarz

Zadzwoń!