Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Naprawa blacharsko-lakiernicza Refinish Fiat Ducato

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Naprawa blacharsko-lakiernicza Fiat Ducato wykonana przez Euro Mobil Ruda Śląska. Dolne części nadwozia bardzo mocno skorodowane, wymagające naprawy lub wymiany. Wszystkie nowe elementy pokryto mocnym podkładem epoksydowym 1:1 Protect 360 + utwardzacz H 5950.

Po nałożeniu szpachlówek z włókna szklanego oraz z pyłem aluminiowym całość pokryto mocnym profesjonalnym podkładem akrylowym Novol Spectral UNDER 335. Całe nadwozie pokryto lakierem akrylowym o wysokim połysku i dużej odporności na zarysowania i warunki atmosferyczne Novol Industrial NOVOCOAT 4090 3+1.

Podwozie oraz profile zamknięte zabezpieczono antykorozyjnie środkami:

– Środek ochrony karoserii + masa natryskowa 2 w 1 BOLL
– Środek do konserwacji podwozia BOLL
– Środek do konserwacji profili zamkniętych karoserii BOLL

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

3 thoughts on “Naprawa blacharsko-lakiernicza Refinish Fiat Ducato

Dodaj komentarz

Zadzwoń!