Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Naprawa Renault Midlum która tym razem nie miała zakończenia. No cóż w tej branży bywa i tak :)

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

28 thoughts on “Naprawa Renault Midlum która tym razem nie miała zakończenia. No cóż w tej branży bywa i tak :)

  1. Jestem pod wrażeniem. Jak prawdziwi mechanicy samochodowi to spodziewałem się prawdziwych przekleństw, no a jeżeli ciężarówki to spodziewałem się ciężkiego kalibru a tu nic. Gdyby chociaż padło "jasny gwint " lub " ciemna śrubka" ewentualnie "noga motyla" czy " kacze pióro". To prawdziwy fenomen, zamierzam te filmy puszczać moim podrastającym dzieciom jako kontynuacja Boba budowniczego, niech prawdziwe życie oglądają. Ponadto serdeczne pozdrowienia.

  2. super film , jezdze tez solówką , i sie kiedys własnie zastanawiałem jak wulkanizator tak samo jak ty podnosil przod na srodku przedniej oski ale auto było puste , a jesli np było by fes naładowane ,np 8,5 tony na przodzie by było i tez tą poduszką by go pąpował na srodku to taka oska moze sie rozjebac ???? czy nie ma prawa ? no nie miał bym odwagi sprawdzac tego ,ale jestem strasznie ciekawy

  3. Toż to jeszcze nowy sprzęt,u mnie firmie gdzie robię to dopiero ulepy jeżdżą i są reanimowane co chwila. Jak ruszasz z rana to nie wiesz czy wrócisz. Mechanicy co chwila zmieniają się. Mamy coś takiego jak w Pakistan truck na YT

Dodaj komentarz

Zadzwoń!