Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Naprawa/repair system airbag Skoda Octavia 2 – częsta przypadłość

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Klasyczny przypadek dla Octavii 2 i pochodnych, niestykające wtyczki pod fotelami. Staram się bezinwazyjnie temu zaradzić. Zapraszam.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

20 thoughts on “Naprawa/repair system airbag Skoda Octavia 2 – częsta przypadłość

 1. Witam u mnie w Ibizie coś takiego
  2 Faults Found:
  00532 – Supply Voltage B+
  07-10 – Signal too Low – Intermittent
  01221 – Crash Sensor Side Airbag; Driver Side (G179)
  27-10 – Implausible Signal – Intermittent
  00532 wykasował się został tylko ten 01221 – Crash Sensor Side Airbag; Driver Side (G179)
  27-10 – Implausible Signal – Intermittent
  Zacząć od okablowania i wtyczek czy raczej uwalony czujnik. Pozdrawiam.

 2. Naprawiałem podnosnik lewe przednie drzwi w OCTAVIA 2 i po naprawie pojawil się błąd poduszek. Czy po poprawnym podłączeniu błąd sam znika? Czy trzeba go resetować? Jakiego kabla, programu trzeba użyć?

 3. Cześć, a mam pytanie, wykręciłem przednie fotele do prania, od strony kierowcy odpiąłem 2 wtyczki (czarna i żółta) od strony pasażera była tylko żółta, założyłem podpiąłem wtyczki i mam airbaga na desce.
  Mogło się coś porobić jak podpinałem wtyczki na podpiętym aku?

 4. 3:41 – Na zdrowie! (smarkaczu) 😉
  Te styki pod fotelami, to faktycznie "spiętrolili" już przy projektowaniu w O2 przed FL, a same styki cholernie delikatne – szczególnie po "kilku naprawach" 😀
  Czasem też przydaje się trytka mocująca kabelek do któregoś z elementów nieruchomych z pozostawieniem luzu na przesuwanie fotela przód/tył.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!