Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Naprawa/wymiana włącznika świateł Audi 80 B4 i B3

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

17 thoughts on “Naprawa/wymiana włącznika świateł Audi 80 B4 i B3

  1. W moim Audi A4 B5 rok 2000 mam taki problem że nie ma świateł długich ani nie można nim mrugnąć czasem się zdarzy że na chwilę odwiesi się mruganie Ale po chwili przestaje działać czy będzie z tym jakiś większy problem żeby to naprawić czy podobnie jak na filmiku?

  2. Witam mój monrz ma audi 80 b4 90 km.I nie wie jaka morze być przyczyną gubienia świateł napięte wsteczny nie działa połowę licznika nie świeci A teraz nie ma przeciw mgielnych i rejestracja nie świeci A sprawdzał żarówki to som ok nie ma spalonych czy morze nam ktoś podpowiedzieć co się morze dziac

  3. Witam nie mam kierunkowskazów rozebrałem tak jak na filmie i okazało się że na tej taśmie miedzianej czy jak to tam zwał są takie paski czarne i u mnie te przejścia są na wylot że mogę igłę wsadzić da ratę to naprawić jeszcze czy już nowe trzeba ?

  4. Witam. Miałem brak świateł długich i brak mrugnięcia. W/g powyższego filmu naprawa przebiegła bez problemów i moja B4 odzyskała pełne oświetlenie. Dziękuję za film i życzę samych sukcesów!!!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!