Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Narzędzia w Profesjonalnym Serwisie Motocyklowym | Lobo Moto | Motoporadnik

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Dobrej jakości narzędzi to podstawa. Pozwala to uniknąć wielu nie potrzebnych kosztów oraz pozwala utrzymać naprawiane elementy w nienaruszonym stanie. Sprawdźcie z jakich narzędzi korzysta Kuba i ekipa Lobo Moto.
Chcieliśmy podziękować firmie AMB TECH S.C. która pożyczyła zestaw nowych narzędzi do prezentacji. http://bit.ly/2u5kKPl
#zielonamyjkalobomoto — http://bit.ly/ZielonaMyjkaBioCircle

Sklep: http://bit.ly/ShopBMS

Facebook:
http://bit.ly/FB_BMSvideo
http://bit.ly/FB_Lobo

Po dzienną dawkę śmiechu zapraszam na Instagram:
http://bit.ly/Tomski_insta
http://bit.ly/Kozi_insta
http://bit.ly/Lobo_insta
http://bit.ly/Kuba_insta2
http://bit.ly/Plocho_insta

Dekoder VIN http://bit.ly/2rYg3Dc

#narzedzia #warsztat #bmsvideo

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

45 thoughts on “Narzędzia w Profesjonalnym Serwisie Motocyklowym | Lobo Moto | Motoporadnik

 1. Polecam pochylić się nad naszym rynkiem czyli polskie narzędzia typu Kuźnia Juco Waryński nie importerów i sprzedawane jako polskie tylko klepane od początku do końca u nas. Co do Waryńskiego mam nagraną prezentacje moje zakupu kluczy i grzechotek ze stajni Waryński. Pozdrawiam.

 2. jest cała masa chińczyków… a schmith niby niemiec?? poprzednio nazywały sie te klucze Coval a walizka przedstawiona na filmie to 1:1 walizka coval COVAL YN-150-01 tyle e w czerwonej kolorystyce. jakosc ok ale na boga nie kłamcie ze to nie jest chińczyk

 3. Trafiłem na ten film szukając informacji o kluczach dynamometrycznych, przed nieco poważniejszą robotą w aucie.

  Obejrzałem jednak cały film z przyjemnością, mimo że o kluczach d. jest tylko chwila. 😉
  Dobrze się Ciebie słucha. Masz gadane, umiesz mówić opisowo i zrozumiale, naprawdę przyjemnie się słucha i ogląda, a to rzadkie i jeszcze bardziej cenne u ludzi zajmujących się jakimikolwiek tematami technicznymi.
  Mój pierwszy film z tego kanału, ale nie ostatni. Dzięki!
  Łapa i sub!

 4. Panowie czy jesteście w stanie zrobić dobity gaźnik od KTM exc 400 2002? Duży element jest przyklejony na klej i nie mogę go w pełni rozebrać bo nie działa pompka i ogólnie motor gaśnie bez dodawania gazu gdy nie jest na ssaniu więc coś jest źle w tym gaźniku myślę że potrzeba mu kompletnej regeneracji

 5. Polecam klucze proxxona. Widzę, że posiadasz dynamometryczne proxxa 🙂 mam komplet grzechotek seria industial i mam już je ładnych parę lat i wciry dostają przy samochodach motoracyklach i nic nie pękło. Nasadki gniotę na prasie i wszystko petarda. Po 5 latach rozebrałem grzechotkę i tryb wygląda jak nowe.

 6. Mam zamiar kupić klucz dynamometryczny do remontu silnika Suzuki RM 85. Czy klucz o zakresie 10-60Nm wystarczy? Czy będę musiał kupić Dwa o zakresie 5-30Nm i 25-100Nm. Myślę o kluczach firmy jonnesway, z góry dziękuję za odpowiedź

 7. Nie wiem czy mają taki sprzęt ale spawarkę MIG/TIG/MMA też bym widział w takim warsztacie coby sobie jakieś amelinium albo stal pospawać i do tego jakąś małą tokareczkę do dorabiania prostych rzeczy.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!