Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Nie negocjuj z lakiernikiem!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689To się może źle skończyć 🙂

source Usługi dla branży Elektryka i elektronika samochodowa Doświadczeni kierowcy są do Państwa dyspozycji w zakresie transportu w warszawskim Wawrze. Skontaktuj się z nami. Zadbaj o swój samochód u fachowców. Najwyższe standardy wiarygodności i uczciwości. Natychmiastowe działanie. Mistrzowscy majsterkowicze Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat oferujący naprawy w zakresie mechaniki, elektryki i elektroniki samochodowej. Mechanik samochodowy z Warszawy.

Rozwiązywanie problemów i naprawa podzespołów elektronicznych w pojazdach. W Warszawie możemy naprawić lub przebudować instalację elektryczną Twojego pojazdu. Serwis Elektroniki, firma oferująca usługi związane z motoryzacją, zajmuje się elektryką i elektroniką pojazdów. Najlepszy elektryk samochodowy w Twoim regionie. Montaż i naprawa infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy z kilkuletnim stażem w branży.

Automotive E&E services Warszawa Wawer posiada doświadczonych szoferów. Dowiadywać się. Specjalizuj się w swoim samochodzie. Najwyższa uczciwość i rzetelność. Natychmiastowy. Modernizacja rzemieślników. Dostępne są przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa oraz warsztat oferujący usługi mechaniczne, elektryczne i elektroniczne. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. Możemy przywrócić instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki specjalizuje się w elektrotechnice i elektronice samochodowej. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Weteran warszawskiego elektryka samochodowego.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, Serwis samochodowy na miejscu, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Warszawa diagnostyka i naprawy elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej. Fachowa naprawa samochodów, obejmująca elementy mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warszawa, Polska mechanik samochodowy.

Tylko elektrycy samochodowi w Warszawie. Złożone instancje są akceptowane. Nasz warsztat samochodowy posiada zaawansowany sprzęt diagnostyczny.

Nasi warszawscy mechanicy samochodowi oferują mobilne usługi naprawy elektryki samochodowej. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. W Warszawie świadczymy usługi z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej, w tym diagnostykę i naprawy. Warsztat oferujący fachową obsługę samochodów, w tym naprawę i konserwację elementów mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych. Dostępny mechanik samochodowy w Warszawie.

Jesteśmy jedynymi elektrykami samochodowymi w Warszawie. Przyjmujemy skomplikowane przypadki. Nasz warsztat samochodowy korzysta z najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

45 thoughts on “Nie negocjuj z lakiernikiem!

  1. U mnie Lakiernik od ponad miesiąca nawet lakieru nie potrafi dobrać w 2 mieszalnikach rozrabiał próbował z listków czy z klapki od wlewu paliwa przyrównywać odcień gradację i nic.. teraz z Białegostoku zamówił, Niby na czwartek samochód ma być już do odbioru tyle że on co tydzień tak gada jak teraz nie zrobi tego samochodu to chyba już serio zabieram i się Żegnam bo to już żałosne się zrobiło.

  2. W momencie kiedy oferujesz jakieś usługi i klienta na nie nie stać, więc mocno się negocjuje, to nie powinno przyjmować się takiego zlecenia. A to dlatego, że robimy sobie antyreklamę. Dana osoba zrobi zdjęcia i wstawi na fb czy gdziekolwiek indziej albo obsmaruje cię wsrod swojego grona znajomych. Nie warto.

  3. Nie ma to jak się lansować na czymś o czym nie ma się pojęcia tak jak w tej sprawie. Czasem wystarczy poszukać u źródła czym tak naprawdę ten samochód został pomalowany a gdy już się dowiemy to głupawych filmików nie robić bo tylko się ośmieszamy.

  4. Ze dwadzieścia lat temu miałem taką oto historię. Małe wgniecenie na błotniku. Troszkę wyklepać i polakierować. Jadę do blacharza i pytam ile za taką robotę. On patrzy i pyta się mnie czy planuję sprzedać ten samochód. Ja sobie myślę o co mu chodzi? I co go w ogóle obchodzi co ja mam zamiar zrobić z moim samochodem. A on dalej mówi tak 'bo z ubezpieczenia dostanie pan tyle' (dokładnej kwoty już nie pamiętam) '… i ja to za tyle zrobię i będzie dobrze. Ale jak pan chce sprzedać samochód to zrobię to za połowę tej ceny ale lakier za pół roku odpadnie'. Na to ja że jeszcze się zastanowię ale w głowie już go zaszufladkowałem jako kombinatora i wiedziałem że już do niego z autem nie wrócę. Pojechałem naprawić do ASO. Zapłaciłem tyle mniej więcej tyle ile mi wyliczyli z ubezpieczenia. A lakier po pół roku zaczął odpadać. Wtedy sobie uzmysłowiłem że blacharz którego uznałem za kombinatora był wobec mnie uczciwszy niż ASO.

  5. E tam bez przesady. Teraz delikatnie tylko papierem ściernym podszlifowac te fleki, plus to co wyjechało poza blachę i git malina będzie… W Pakistanie zaraz ktoś kupi 🤭

  6. Niestety ale muszę się przeciwstawić wypowiedzi. Negocjacje to akurat taki stan gdy obydwie strony są wkurzone i dopiero wtedy odnieśliśmy sukces a nie gdy każdy jest zadowolony. Prosty przykład Pana A i B Pan A sprzedaje auto za 1000 zł Pan B proponuje niższa cenę załóżmy 700 zł gość a się wkurza bo i tak dał dobrą cenę i nie chce zejść niżej gość b chce koniecznie zjechać te 3 stówki i zaczynaja się negocjacje. Koniec końców auto idzie za 850 czyli a jest wkurzony koniec końców ale sprzedaje i B jest wkurzony bo jednak nie 3 a tylko 1.5 stówki utargować i dopiero niezadowolenie dwóch stron możemy nazwać dobrymi negocjacjami

Dodaj komentarz

Zadzwoń!