Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

NOWA SCANIA USZKODZONA *KOSZT NAPRAWY 35.000 zł* ! NASIEROWSKI

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Nowa Scania…. raptem była trzy miesiące i przejechała niespełna 40 tyś km..;(

🔎 Social media:
🔜 www.instagram.com/nnnasierowsky
🔜 www.facebook.com/sNasierowski
📥 slawnas@gmail.com

fragment odnośnie tytułu: 8:00

#nasierowski #transport

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

42 thoughts on “NOWA SCANIA USZKODZONA *KOSZT NAPRAWY 35.000 zł* ! NASIEROWSKI

  1. Kiedyś, nawet nie tak dawno jeszcze miałem Cię za pajaca, kogoś kto nie zna realiów itp, kogoś kto porywa się z motyką na księżyc.. ,ale udowodniłeś że znasz się na rzeczy, wiesz co i jak ugryźć. Sorry za wcześniejszą ocenę i szacun za całokształt

  2. Kuźwa, miałem to samo u niemca. Stoimy na firmie, tzn śpimy, nagle cała kabina się trzęsie i jakieś dziwne dzwieki, wyskakuje kumpel i z mordą od razu do ukraińca, a ten "panie ja piorwyj raz"
    A to było dosłowanie parę dni po tym jak niemcy dali możliwość pracy ludziom spoza UE. Ręce nam opadły.

  3. Technologia idzie do przodu, ale czasami dobrze przypomnieć sobie "starą szkołę" zabezpieczania auta w czasie pauzy i wrzucić jeden pas do kabiny 😉
    Powodzonka Rekinie Biznesu 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń!