Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Nowy Renault Trafic – Czy zagrozi niemieckim vanom? | Współcześnie

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689http://mubi.pl/patryk_mikiciuk150 pamiętajcie aby sprawdzić kalkulacje swojego samochodu i odebrać bonus 150 PLN! Subskrybuj mój kanał: https://www.youtube.com/channel/UCQ1xVJRO5nJAqNGHnsa47bg?sub_confirmation=1
Współczesne samochody mają niewiele wspólnego z tymi, którymi poruszaliśmy się jeszcze 20 lat temu. Są szybsze, bezpieczniejsze, bardziej komfortowe, bardziej ekonomiczne i bardziej przyjazne środowisku. Jeszcze dziesięć lat temu dwulitrowy silnik benzynowy osiągał moc 130 – 140 KM. Obecnie dwulitrowy silnik wspomagany turbosprężarką osiąga ponad 200 KM zużywając przy tym porównywalne (jeśli nie mniejsze) ilości paliwa. Niby zewnętrznie samochody aż tak bardzo się nie zmieniły, jednak pod pokrywą karoserii skrywa się najnowsza technologią i najnowsze osiągnięcia informatyczne, z którymi należy obchodzić się z szacunkiem.

Jeśli chcesz wziąć udział w odcinku wyślij swoje zgłoszenie na adres Autohistorie@gmail.com

Zajrzyj również na:
Instagram: https://www.instagram.com/patrykmikiciuk/
Facebook: https://www.facebook.com/mikiciukpatryk/

#patrykmikiciuk #motoryzacja #współcześnie Materiał zawiera lokowanie.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

27 thoughts on “Nowy Renault Trafic – Czy zagrozi niemieckim vanom? | Współcześnie

 1. To dobrze ze niema elektrycznych drzwi
  Ja przekonałem się ze to porażka niedopracowana przez którą doszo by do wypadku podczas jazdy nocą w korku A4 chciełem wyłonczyć start stop I przypadkowo nacisnołem przycisk otwierania drzwi ale naszczęście dziecko miał opuszczony podłokiernik bo innaczej wpadło by pod koła innego
  Mercedes tłumaczył się tym że to normalne do 30kmh drzwi otwierają się
  Prywatnie nie polecam takiej wygody do nieszczęścia.

 2. Mówisz zmienili to , zmienili tamto i Trafic zaczął naprawdę dobrze wyglądać ……. Niech w końcu zacznie ta padlina dobrze jeździć , a nie wyglądać bo to kupa awaryjnego Francuskiego czegoś , a samym wyglądem to się nie pojedzie .

 3. ja raczej szukając czegoś niezwodnego właśnie stawiał bym na trafica a nie t5-6 ,może nie znam się zbytnio na tych autach ale można spojrzeć ile jeździ tego w kurierce i międzynarodówce 9 osobowe

 4. Patryk, fajne testy, lubię oglądać, ale zaimwestujcie w jakiś mikrofon krawatowy, bo wkurza mnie że czasem dźwięk ucieka, nie słychać co mówisz, a czasem jest głośno.

 5. W porównaniu z poprzednimi Traficami ten jest super, czarny może kojarzyć się z jednym, ale wyglada też najlepiej, szczególnie z tymi drobnymi wstawkami, skrzynia 2-sprzęgłowa zapewne poprawia szybkość zmiany przełożeń i dynamikę jazdy.
  Nie wiem co zrobili w ustawieniach mapy ale w Lagunie ten silnik 2.0 172 KM kręcił się ładnie do samego końca obrotów i do tego w całym zakresie ładnie przyspieszał ( oczywiście porównujac z 2.0 od konkurencji – Ford czy VW ).

Dodaj komentarz

Zadzwoń!