Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Oszczędził 40zł na pasku, to teraz zrobi remont silnika/ Renault Megane II (OPIS)

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Oszczędził na pasku alternatora, to teraz zrobi remont silnika Renault Megane II 1.616v

GŁOWICA RENAULT PRACA ZESPOLONA 960
ZAWORY WYDECHOWE RENAULT 1.6 16V 8SZT 213,25
ZAWORY SSĄCE 1.6 16V 8SZT 165,37
USZCZELNIACZE ZAWOROWE 140,9
ŚRUBY GŁOWICY RENAULT 1.6 KPL 70,69
USZCZELKA GŁOWICY 143,87
USZCZELKA KOL WYDECHOWY RENAULT 18
USZCZELKA KOL SSACY RENAULT KPL 38,04
POPYCHACZ ZAWORU 1.6 16V 22
PASEK WIELOROWKOWY 44
PASEK ROZRZĄDU RENAULT 1.6 16V 97
FILTR OLEJU 17
FILTR POWIETRZA 25
OLEJ 5W30 147
D.MONTAŻ GŁOWICA ROZRZĄD 1100
MYCIE ELEMENTÓW, KOLEKTOR CHEMIA 250
płyn chłodniczy 35
suma 3447,12

Drodzy widzowie, ze względu na dużą liczbę zapytań w sprawach doradztwa mechaniki pojazdów nie zawsze jestem w stanie szybko odpisać, dlatego uruchamiam Patronite.
Osoby wspierające mój kanał zawsze otrzymają odpowiedź i pomoc w sprawie autka ; ]

Z góry dziękuje osobą wspierającym mój kanał, w końcu stać mnie na dobrego jabola ; ]

Na moim kanale dowiecie się wielu ciekawych rzeczy z mechaniki samochodowej. Zapraszam do oglądania:)

poczta: E-mail ytgaragepoland@gmail.com
https://www.instagram.com/garagepoland/
https://www.facebook.com/GaragePoland-102175118537641
https://patronite.pl/profil/541136/ga… Zapraszam na PATRONITE ;]

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

21 thoughts on “Oszczędził 40zł na pasku, to teraz zrobi remont silnika/ Renault Megane II (OPIS)

 1. Robiłem już kilka samochodów i w 90% z nich pasek klinowy nadaje się do wymiany. Masakra, ludzie powinni mieć podstawową wiedzę z takich rzeczy, czy to takie trudne poprosić diagnostę na przeglądzie, żeby sprawdził kilka rzeczy?

 2. po ch… blokady do rozrządu lepiej po januszowemu robić znaczki farbką. ustawia się wałki a nie kółka i po to są blokady do rozrządu, wariator nie ma zatrzasku-tłoczka i można złożyć napęd z przestawionym wałkiem ssącym. pokaz dyletanctwa.

 3. Stop blokada walu została 😁 rozpołowiony pasek osprzętu w renault oznacza głowica do roboty bez badania kompresji. Trzeba tylko sprawdzić czy głowica ma jeszcze odpowiednią wysokość.

 4. Dziś mi pasek strzelił auto pojechało na lawecie do mechanika w poniedziałek będą sprawdzać oby nic poważnego niby spadł pasek lekko go naderwalo ale zgasł bo nie było ładowania 1.9 dci

 5. Bardzo ciekawy filmik super robota 🙂 Na przyszłość pamiętaj ze w Renault numerujemy cylindry od strony skrzyni biegów a nie od rozrządu jak to w większości samochodów 🙂

 6. Witam mam ten sam silnik lecz bez zmiennych faz 2 dni temu pokazał się biały dym z rury wydechowej mam jedno pytanie czy jest możliwość dostania się wody z układu chłodzenia do układu wydechowego ?

 7. Mógłbyś podać model tej myjki YATO?
  Jak Ci się sprawdza?
  Oraz pytanie czysto techniczne odnośnie tej myjki… Jest dowolność używania chemii, czy tylko jakaś dedykowana, oraz czy posiada ten zestaw jakaś pompę z obiegiem i filtracja, czy musi być do tego odpływ ?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!