Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Panowie do późna układali włókno szklane na poszerzeniach! #Klimek_vs_Duda

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Oglądaj “Klimek kontra Duda” w niedzielę o 14:45 w TVN Turbo oraz Player.pl:https://player.pl/playerplus/programy-online/klimek-kontra-duda-odcinki,17821/odcinek-6,S03E06,175932
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsS
Adam pomoże Tomkowi przy wykańczaniu kabiny pick-upa, a po powrocie z Jabłonny rozpocznie przymierzanie silnika do nadwozia i ramy, do której w międzyczasie trafiło tylne zawieszenie ze Stanów – niezbędne okaże się wycinanie ściany grodziowej na skrzynię biegów. Mechanik z Wołomina znajdzie też odpowiedni bak, przymierzy obszytą kanapę oraz nowe zegary do wnętrza, a następnie zabierze ramę do piaskowania i malowania proszkowego.
Grzesiek wraz z Damianem do późnej nocy będą precyzyjnie układać warstwy włókna szklanego, by wykonać formy do poszerzenia Cobry – po ich wyschnięciu zbudują nowe błotniki i nadkola, które po wycięciu starych elementów trafią do modernizowanego nadwozia. Po przymiarkach amortyzatorów do ramy oraz pomalowaniu jej farbą do ocynku i metalu mechanik z Ryglic wykona telefon do Adama, by ustalić warunki zawieszenia broni na czas koronawirusa.

#tvnturbo #klimek #duda

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

32 thoughts on “Panowie do późna układali włókno szklane na poszerzeniach! #Klimek_vs_Duda

 1. 4:48 czekać się nie powinno jeżeli to żywica poliestrowa bo zawiera ona płynny wosk dolewany fabrycznie gdyż powierzchownie się nie utwardzi inaczej przez co powoduje to też dużo słabsze spajanie warstw …..ale póki się trzyma to będzie ok XD
  a może by tak z włókna węglowego zrobić całość 😀

 2. SZACUN za lepienie tego włókna
  SZACUN za czas poświęcony
  SZACUN za chęci
  SZACUN za przestrzeń/garaż
  SZACUN za montaż wideo
  SZACUM za powiększanie Dudy
  SZACUN, że nie zwątpiliście
  SZACUN za organizacje tego ambarasu
  chyle czoła

 3. Kurcze chyba jednak Klimek przy pomocy AbCar robi to porządniej.
  Ta żywica trochę licho wygląda 🙈
  Oczywiście szpachel i lakier wszystko przykryje no ale jaką to ma żywotność?
  Parę lat i wszystko się zlasuje

Dodaj komentarz

Zadzwoń!