Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Przekaźnik samochodowy – podłączenie krok po kroku turtorial part.1

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

11 thoughts on “Przekaźnik samochodowy – podłączenie krok po kroku turtorial part.1

  1. 9.48 minuta wkradł się błąd. W tej sytuacji zero-masa jest na styku 85 natomiast napięcie podlaczam na styk 86. Przepraszam i pozdrawiam. Filmik nagrany w celach edukacyjnych, wszelkie zmiany w instalicji robicie na wlasne ryzyko! Generalnie sterowanie powinno być robione plusem a cały układ zabezpieczony bezpiecznikiem!

  2. Część chce założyć halogeny do ciągnika I na sucho chce zobaczyć czy wszystko działa mam przetwornice podłączam pod przekaźnik prąd stały pod 30 z 87 wyprowadzam kabel na halogen a do 85 i 86 przeprowadzam plus i minus aby załączyć cewke i przekaźnik strasznie mi brzęczy a halogen świecie trochę ale tak jakby coś co blokowało co poradzić w tej sytuacji czy coś nie tak podpinam?

  3. Hmm kupiłem taki klakson na 12 v i też ma taką cewkę Ale jak podłącze bez tej cewki bezpośrednio sam klakson pod prostownik też dział nie kminie do czego ta cewka ktoś wie

Dodaj komentarz

Zadzwoń!