Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Serwis Auta Dostawczego kupionego z komisu / Co wymienić w Busie po zakupie / BOXER 2014r

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Siemanko
w dzisiejszym odcinku pokazuje wam na moim przykładzie co warto zrobić w aucie świeżo kupionym bez pewnej historii serwisowej. Zachęcam was do wyrażenia swojej opinii w komentarzach 🙂 Pamiętajcie także o pytaniach do mnie w komentarzach z okazji przebicia 5000subów chce zrobić Q&A i odopowiedzieć na nurtujące was pytania 🙂

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

17 thoughts on “Serwis Auta Dostawczego kupionego z komisu / Co wymienić w Busie po zakupie / BOXER 2014r

  1. Odnośnie płukanek, jak rozumiem poszła jakaś płukanka do komory silnika – jeśli to nie tajemnica, to jaką Pan poleca? Czy po zakupie warto użyć płukanki do wtrysków? Ewentualnie jak najbezpieczniej takie płukanie przeprowadzić i czy lanie takiego środka do zbiornika paliwa ma w ogóle sens?
    Co to płynu hamulcowego, to zrzucił Pan najpierw cały stary, a potem nowy z odpowietrzaniem, czy uzupełniając na bieżąco nowy, upuszczał Pan stary?

  2. Kupno auta dostawczego to prawdziwy wyczyn. Na liczniki faktycznie nie ma co patrzeć a tym bardziej książki "serwisowe". Miałem podobny temat z zakupem Fiata Ducato 3.0 z 2014 roku. Handlarz tłumaczył, że auto posiada prowadzoną książkę a na miejscu okazało się, że owszem są raptem dwa wpisy przez 5 lat… Osobiście wolałbym kupić auto z przebiegiem 500k z pełną dokumentacją niż 200-300k, ale takich auto jest mało. Kolejny zakup Fiat Ducato 2.3 z 2017 roku z rzekomo przebiegiem 350k moim zdaniem jest znacznie więcej bo zdaje mi się słyszeć rozrząd… Najlepszym moim zakupem, który posiadam do dzisiaj był Fiat Ducato z 2000 roku 2.8 idTD 🙂 Jedyny mankament, że po ponad 20 latach zaczyna się delikatnie pocić silnik 😛

Dodaj komentarz

Zadzwoń!