Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Skoda Octavia 3 nie odpala/no ignition – rozwiązanie problemu, uszkodzona wiązka

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Uszkodzenie o które pytałem, okazało się w sumie banalne, uszkodzona wiązka.
Tylko dlaczego jest to uszkodzenie? Niedoróbka, celowe działanie…?
Zapraszam na film, tym razem bez wylgaryzmów 😉
Ze szczególnym podziękowaniem dla widzów

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

24 thoughts on “Skoda Octavia 3 nie odpala/no ignition – rozwiązanie problemu, uszkodzona wiązka

 1. Widzę że dopiero zaczynasz przygodę z komentującymi, właśnie jeden z tego filmiku mówi mi że mam przewód jakiś sprawdzać a nie zauważył że naprawiałem całkiem inne auto.

 2. 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Brawo 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻 dla Widzów 💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻 tak naprawdę wierzyłem w ciebie 👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻Krzysiu 👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻bo kto jak nie ty
  nikt z nas nie lubi druciarstwa
  Pozdrowienia z Norwegii👋🏻👋🏻👋🏻

 3. Chyba u siebie profilaktycznie poprawię te łączenie. Jak tylko zrobi się znów cieplej to biorę się za obydwa połączenia, tym bardziej, że to chwila roboty. Fajnie jakbyś częściej miał jakieś O3 – jakieś kodowania itp. Na ryżowym kablu dość dużo udało mi się zakodować, dokładałem podświetlenie przestrzeni na nogi, lampki dolne w lusterkach zewnętrznych, świecące lampki w drzwiach zamiast odblasków – z tyłu już też mam przygotowane, ale trzeba wycinać otwory pod lampki więc się jeszcze wstrzymałem. Z grubszych rzeczy to zmieniłem jednostkę multimedialną z mib1 na mib2 gdzie najwiecej problemów sprawiło zakodowanie TPMS bo nie chciało działać bez kodowania sterownika abs.

 4. No niestety w takich sytuacjach sporo "prostytutek" poleci. Niestety możemy sobie tylko pogadać. Wiązki do VAGów są robione w rzymiańskim kraju, przynajmniej wiązki do Audi. Te druciarskie wiązki to pewnie są pewnie od kamerki cofania i światełka
  Kolejny fajny film edukacyjny 🙂

 5. To oryginalne skrętki kabli. Takie cuda łączenia są też w Audi A6 C5 i od tylu lat łączą kabelki jak elektrycy za PRL. Problem taki że jak w kabelek już weszła woda to pod izolacja będzie szła w głąb wiązki. ASO ma w dupie za mały odsetek tego problemu do sprzedaży aut.

 6. Ja również dziękuję za wsparcie pomocnym chłopakom, w poniedziałek miałem podobny problem, i straciłem całą noc na szukanie problemu, który okazał sie niechlujstwem podwykonawcy niestety…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!