Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

SPRAWDZIŁEM JAK WYGLĄDA PRACA MECHANIKA SAMOCHODOWEGO | DO ROBOTY

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Zobacz klip Michała Sieńkowskiego z udziałem poloneza, którego sprawdziłem stan techniczny:
https://youtu.be/zxpBnyvVJ2Y

Sprawdź jak wygląda praca w serwisie samochodowym, jakie są zarobki mechaników i z jakimi zadaniami muszą się mierzyć na co dzień.

Podziękowania dla firmy Power Factory za pomoc w realizacji odcinka.
www.powerfactory.waw.pl

Subskrybuj Do Roboty: https://www.youtube.com/channel/UCF5Ug3YNz41qauWNMacdLgw

A jeśli chcecie zobaczyć backstag nagrań kolejnych odcinków wbijajcie na instagram Wojtka http://www.instagram.com/onkaczmarczyk
#doroboboty #wojtekkaczmarczyk #onkaczmarczyk

Współpraca komercyjna: wspolpraca@abstra.tv

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

35 thoughts on “SPRAWDZIŁEM JAK WYGLĄDA PRACA MECHANIKA SAMOCHODOWEGO | DO ROBOTY

  1. Zimno, człowiek wiecznie upieprzony, non stop problem do rozwiązania, robota sezonowa, zima słabiej wakacje też, realne zarobki w 2021 to było 3500 na rękę (20 lat doświadczenia,orientowałem się w paru miejscach). Wszyscy oczekują że będziesz zapier….. jak perszing na wysokości lamperi wtedy kasa się szefunciowi spina. Nie w tym kraju ta robota,są lżejsze zawody za te pieniądze.

  2. -spuścimy teraz olej a potem oczywiście wlejemy nowy
    -co ty chcesz mnie z torbami pościć, przelej przez szmatę i wlej z powrotem. To stały klient, na tym oleju przejechał już że 500000 kilometrów xd

  3. 03:45 tak jasne powiedzą popsute było trzeba było wymienić 😄😄😄😄parę razy jak do mnie przyjeżdżają ludzie to tak właśnie mówią a jak mi się patrzą na ręce w moim przypadku to chociaż z kim pogadać jest i ewentualne wady można pokazać i klient wie że było a nie że mechanik popsuł

Dodaj komentarz

Zadzwoń!