Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

STUKAJĄCE BMW. Panewka w silniku czy ziemniaki w bagażniku? | KABARET ŁOWCY.B | PROFIAUTO

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Skąd biorą się niezidentyfikowane odgłosy w samochodzie podczas jazdy? Coś stuka i puka, ale nie wiadomo co i nie wiadomo gdzie. Bardzo często okazuje się, że źródło dziwnych dźwięków jest zupełnie w innym miejscu niż nam się wydaje.

ZNAJDŹ PROFIAUTO SERWIS W TWOJEJ OKOLICY:
https://profiauto.pl/sklepy-i-serwisy-samochodowe#serwisy
UMÓW SIĘ NA NAPRAWĘ SZYBKO I WYGODNIE ZA POMOCĄ APLIKACJI PROFIAUTO:
https://profiauto.pl/aplikacja/
POLUB NAS NA FACEBOOKU:
https://www.facebook.com/profiauto/

#PROFIAUTO #ŁOWCYB #MOTORYZACJA

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

20 thoughts on “STUKAJĄCE BMW. Panewka w silniku czy ziemniaki w bagażniku? | KABARET ŁOWCY.B | PROFIAUTO

  1. Chyba się opłacało chłopów zatrudnić bo filmik wcześniejszy ma ma 800 wyświetleń a pierwszy z nimi 800tys generalnie za kabaretem nie przepadałem ale jak reklama mi się wyświetla to oglądam do końca🤣

  2. Najlepsze jest to, ze 99% warsztatów (oraz profiauto) ma klientów za idiotów takich jak tutaj w tej reklamie są przedstawiani. I nie dosyć, że srogo się mylą postrzegając tak klienta to jeszcze kroją i oszukują na potęgę tych biednych ludzi, bo z założenia z góry maja ich za debili. Niestety, ale mechanicy w Polsce do banda oszustów z brudnymi łapami, a co gorsze bardzo ciężko udowodnić im kradzież i oszustwo (co jest właśnie przyczyną i zachętą do oszukiwania i okradania klientów). Idiotyczna reklama, ktora może się podobać upośledzonym debilom oraz oszustom z warsztatu, którzy myślą, że są sprytni i mają pozwolenie na okradanie. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!