Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Szpera M3 w E46 2.8 – Złoto w brzydkim papierku – WNR WRC E30 Turbo wspomnienia tęsknota za życiem

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Siema Nosaczyska! Nie wszystko złoto co się świeci – więc dziś zawinięte złoto w kałowy papierek. Franklina gruz – BMW E46 M52B28 z zewnątrz kał a w środku złoto.
Nie jeden z Was zastanawiał się nad szperą w BMW E46. Otóż nie ma innej możliwości niż customowa lub oryginalna z M3 co jest dosyć drogim rozwiązaniem w obydwu przypadkach.
Najprościej oczywiście zaspawać dyfer na 100% 🙂
No ale załóżmy, że chcemy mieć auto na daily to do wyboru mamy dwie opcje.
Oddać dyfer do przerobienia lub kupić customowy zaaplikować go do obecnego nadwozia plug&play albo zakupić kompletny napęd z M3 : wózek, dyfer M3, wał, półosie i zwrotnice. Nic do siebie nie pasuje bez przeróbek. My obeszliśmy to trochę inaczej ale i tak nie zmienia to faktu, że wyjechało wszystko i wjechało na nowo. Półosie lewa i prawa są różnej długości, wieloklin na przegubach nie pasuje do piast z 2.0-2.8.
Doszliśmy jednak do tego, jak to ze sobą pogodzić i pozostaje to naszą tajemnicą. Swoje musieliśmy się najeździć i nadźwigać żelastwa.
Tuning wydechu za darmochę czyli opalanie końcówek metodą garażową 🙂
Na dodatek hydro łapa czyli hydrauliczny ręczny z nowymi przewodami musiał się pojawić.
Jak się bawić to się bawić. Efekt? Jak dla mnie bomba. Bardzo chętnie zawsze i wszędzie ze szperą 25% prawilny bączek będzie 🙂 czy to pod remizą czy jakieś inne rondo zawsze bez większego wstydu. Oczywiście, jeżeli adrenalina nie pociągnie nas na krawężnik i będzie trochę obciach.
Swoje pierwsze przygody na rondzie zaczynałem z otwartym dyfrem swoim BMW E36 Coupe 2.0 M50B20 i tyle razy co najadłem się wstydu i musiałem uciekać z ronda to nawet nie liczę 🙂 Wszyscy się patrzyli jak kręci mi się jedno wewnętrzne koło…
Od zawsze kręcił mnie dźwięk odcięcia w BMW, zapach palonej gumy, pisk opon pod osłoną nocy…no i disco polo 😀
Nie jedną osobę obudziłem piskiem opon lecz każdy kiedyś był młody a od siedzenia i zazdroszczenia somsiadowi można dostać hemoroidów. Ja miałem dosyć hemoroidów sąsiada próbującego zatruć mi życie młodego przedsiębiorcy chcącego się rozwijać w zjebanym systemie władzy narzucającej mi pokorę i posłuszeństwo do świętych paragrafów nie mających nic wspólnego z rzeczywistością rozwoju interesu. Jako młody człowiek przeżyłem piekło prowadzenia własnej działalności w Polsce. Niezliczona ilość kontroli Policji, Straży miejskiej, Państwowej Inspekcji Pracy, Ochrony Środowiska, Inspekcji Budowlanej, Urzędników Skarbowych…kur…Jakby nie było ten system władzy doprowadził mnie do obojętności wobec ludzkiej zawiści aby nie zabić ludzi, którzy tego nie rozumieją. To właśnie od zazdrości najbardziej szczypie. Jakoś trzeba było odreagować co by nie wymierzać sprawiedliwości własnymi rękami.
Czy ktoś z Was był kiedykolwiek przeciwny torom dla młodych, którzy mieli okazję się wyszaleć swoimi gruzami?
Gratuluję – teraz obserwujcie upadek młodzieży przed komputerami.
Wróciły mi wspomnienia z przeszłości, E30 M30B35 Turbo GT3682r…
Mój pierwszy najmocniejszy projekt w życiu, pancerny…440KM a waga pojazdu 1100kg.
Pancerność można uznać za fakt trzymania pedału w podłodze do odcinki na torze przez 30 minut, palenie opon i nie spowodowanie wybuchu silnika pomimo rozgrzanej do czerwoności turbosprężarki. Awarie się zdarzały, ale nic tak nie znosiło porządnego karania jak M30B35.
Silnik M50 również uważam za jednego z najbardziej pancernych. Dalej to już tylko statyści.
Jakby ktoś w dalszym ciągu nie zrozumiał, dlaczego uważam serię N w BMW za gówno, podobnie jak wszystkie silniki nowej generacji z gównolitu…
Niech po prostu żuje jajco…

Zdrawiam czule!
Naczelny Bezczelny Nosacz wśród Januszy (*¿*)
Kamil z Auto-Bachus 🙂

FORUM/SKLEP NOSACZOWY I FIRMOWY
www.autobachus.pl

CHCIAŁBYM CIE JAKOŚ WESPRZEĆ ABYŚ BYŁ TU CZĘŚCIEJ
https://patronite.pl/Auto-Bachus

ZANIŻONE ODSZKODOWANIA? OBEJRZYJ FILM
https://www.youtube.com/watch?v=vwYrFQscz4k&t=475s
A POTEM ZADZWOŃ DO PATRYKA I ZAPYTAJ BEZPŁATNIE O SWOJE ODSZKODOWANIE
732-732-566

MAM DO CIEBIE PYTANIE GDZIE MOGĘ NAPISAĆ?
https://www.facebook.com/autobachus/

GDZIE JEST TWÓJ NOWY KANAŁ NA YOUTUBE?
Mój nowy kanał – Trzecia Perspektywa Świadomości
https://www.youtube.com/channel/UCc8C8ZRrYVAu-nmDM0Xir9Q

MAŁO MI MOCY WIĘC CHCIAŁBYM WIĘCEJ W MOIM AUCIE
EGR DPF FAP ADBLUE
515-33-28-48
——————————————————————

Zdrawiam!
Naczelny Bezczelny Nosacz wśród Januszy (*¿*)
Kamil z Auto-Bachus 🙂

AUTO-BACHUS
Elektryka, elektronika, tuning, chip-tuning, DPF FAP EGR modyfikacje sterowników, naprawa i serwis klimatyzacji, instalacje lpg, układy wydechowe, mechanika, wulkanizacja.
Józefów koło Otwocka 05-410 Sobieskiego 12
Telefon : 515-33-28-48

source Usługi dla branży Elektryka i elektronika samochodowa Doświadczeni kierowcy są do Państwa dyspozycji w zakresie transportu w warszawskim Wawrze. Skontaktuj się z nami. Zadbaj o swój samochód u fachowców. Najwyższe standardy wiarygodności i uczciwości. Natychmiastowe działanie. Mistrzowscy majsterkowicze Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat oferujący naprawy w zakresie mechaniki, elektryki i elektroniki samochodowej. Mechanik samochodowy z Warszawy.

Rozwiązywanie problemów i naprawa podzespołów elektronicznych w pojazdach. W Warszawie możemy naprawić lub przebudować instalację elektryczną Twojego pojazdu. Serwis Elektroniki, firma oferująca usługi związane z motoryzacją, zajmuje się elektryką i elektroniką pojazdów. Najlepszy elektryk samochodowy w Twoim regionie. Montaż i naprawa infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy z kilkuletnim stażem w branży.

Automotive E&E services Warszawa Wawer posiada doświadczonych szoferów. Dowiadywać się. Specjalizuj się w swoim samochodzie. Najwyższa uczciwość i rzetelność. Natychmiastowy. Modernizacja rzemieślników. Dostępne są przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa oraz warsztat oferujący usługi mechaniczne, elektryczne i elektroniczne. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. Możemy przywrócić instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki specjalizuje się w elektrotechnice i elektronice samochodowej. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Weteran warszawskiego elektryka samochodowego.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, Serwis samochodowy na miejscu, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Warszawa diagnostyka i naprawy elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej. Fachowa naprawa samochodów, obejmująca elementy mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warszawa, Polska mechanik samochodowy.

Tylko elektrycy samochodowi w Warszawie. Złożone instancje są akceptowane. Nasz warsztat samochodowy posiada zaawansowany sprzęt diagnostyczny.

Nasi warszawscy mechanicy samochodowi oferują mobilne usługi naprawy elektryki samochodowej. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. W Warszawie świadczymy usługi z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej, w tym diagnostykę i naprawy. Warsztat oferujący fachową obsługę samochodów, w tym naprawę i konserwację elementów mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych. Dostępny mechanik samochodowy w Warszawie.

Jesteśmy jedynymi elektrykami samochodowymi w Warszawie. Przyjmujemy skomplikowane przypadki. Nasz warsztat samochodowy korzysta z najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

42 thoughts on “Szpera M3 w E46 2.8 – Złoto w brzydkim papierku – WNR WRC E30 Turbo wspomnienia tęsknota za życiem

 1. Kamil raatuj, na m54b25 lpg na jałowym biegu jak depne szybko gaz to mryga lampka czyli zrzuca na bene, podczas jazdy też jak dam gaz do oporu to zrzuca na bene jak płynnie dodaje gazu to idzie do końca na lpg ,filtry gazu zmieniłem dziś sam i nic nie pomogło wcześniej grało wszystko, instalka ma 40 tys nalotu, czy reduktor już umiera czy o co chodzi weź coś wywróż

 2. Siema mam pytanie co do diasy w linku m52b20 wkładam kompresor i nie powiem ze mi wadzi mogę ja wyjebać całkiem zaślepić i wyrzucić z kompa czy nie da rady tak może gdzieś masz jakiś dokładniejszy odcinek gdzie mówisz głębiej na temat disy ?

 3. Miałem problem z cykaniem szklanek w m50b25 i rozebrałem podstawę filtra ogarnąłem zaworek w tej podstawie oringi czyszczenie i teraz jak ręką odjął nic nie klepie , a kontrolka po odpalenia gaśnie odrazu, super materiał 😁😁

 4. Ukropolin? ??

  Szanowni…za szybko, aby wyciągnąć wnioski w sprawie Ukrainy, ale nie za szybko, aby popatrzeć w przyszłość. Mnie interesuje tylko sytuacja w Polsce, a sytuacja od dawna w kwestii uprzywilejowanego statusu Ukraińców, którzy już u nas są jest dla nas niezbyt optymistyczna. Zaznaczam, że nie mam nic do Ukraińców jako zwykłych ludzi. Mam za to dużo do ekspansji neobanderyzmu, który nie pojawił się od dziś, który jest mocno pielęgnowany przez zachodnich Ukraińców, a który jestem o tym przekonany w przyszłości będzie miał niesamowity wpływ na konsekwencje relacji w naszym kraju.
  Oczywiście w Polsce jest już wielu Ukraińców i spokojnie sobie żyją. Napłynęli po wydarzeniach po tzw majdanie. Retoryka wojenna wtedy w mediach, głównie tych powiązanych z Tomaszem Sakiewiczem była podobna…wojna, Putin, zielone ludziki na Ukrainie, przy czym tam cały czas toczyła się wojna, ale była to wojna domowa.

  Dziś jest inaczej, bo w medialną machinę "informacyjną" wojenną zostały wciągnięte wszystkie media, nawet te, które Sakiewicz odsądzał od czci i wiary.
  Może przejdę do konkretów…otóż sytuacja zdaje się wskazywać, że nastąpi mocna fala uchodźców ukraińskich do Polski. Być może taki był cel od początku proukraińskiej jaczejki, która sprawuje władzę obecnie w tym kraju, a która wydawać by się mogło z mrowieniem w okolicach intymnych wyczekiwała działań Putina.

  Przybywającym oferuje się hotel, wyżywienie opiekę lekarską, brak jakichkolwiek obostrzeń w sprawie wirusa-celebryty…dorzuca się 500+, oraz emeryturę, gdyby uchodźca właśnie na nią przechodził.
  Do niedawna Polacy zostali wyzuci z podstawowej opieki lekarskiej, zamknięci w domach, bez możliwości prowadzenia swoich biznesów, obciążeni obecnie tzw "nowym ładem", który jest niczym innym, tylko stekiem idiotyzmów pisanych na szybko, na kolanie przez finansowych psychopatów…
  Retoryka wojenna, która obecnie jest bębniona od rana do wieczora we wszystkich polskojęzycznych przekaziorach oczywiście spowoduje falę uchodźców i wielu pewnie już tutaj zostanie. Prawdopodobnie powiększy się diaspora ukraińska (cytując gumowego Goowina) na naszym terytorium. Być może niewielu wie, że Ukraińcy mają w naszym kraju już teraz niesamowite prerogatywy i udogodnienia. Na przykład pracownik ukraiński musi mieć wyższą stawkę niż Polak, bo pracodawca dostaje dofinansowanie z naszych podatków, dlatego są chętnie zatrudniani.
  Wiele kierunków studiów, w tym prawnicze i handlowe jest obsadzane wpierw Ukraińcami, a co zostanie to rzucane ochłapem dla Polaków. Dlaczego? Uczelnia dostaje większe pieniądze na kształcenie Ukraińców, a wiadomo pazerność na pinionszki jest taka sama u żula spod budki z piwem co i u "zacnego", wielce oświeconego rektora w gronostajowym kubraczku. U Rydzyka pełno Ukraińców na uczelni, w Szczytnie Ukraińcy szkolą się na policjantów…

  Tutaj zastanawiam się dosyć często co Rydzyk miał na myśli mówiąc często że "idzie nowe ludzi plemię"…czy to chodzi o plemię turańsko-chazarskie? Że tak zapytam retorycznie?

  Jesteśmy intruzami we własnym kraju, a będzie jeszcze gorzej, dopóki ich krypto-powinowaci będą rządzić w naszym kraju…
  Ale jest jeszcze jeden poziom Szanowni tej gry wojennej…jesteśmy krajem, który jest jednolity narodowościowo i można nas było skłócać (w ramach divide et impera) tylko politycznie, co tzw polityczne "elity" robią nieprzerwanie, a od jakiegoś czasu Polacy się na ten rodzaj uodpornili. Wiemy, że skłóconym narodem świetnie się rządzi o czym wiele razy pisałem.
  Gdy diaspora ukraińska się u nas zaaklimatyzuje i będzie pielęgnować neobanderowskie trendy i będzie jej dużo i nabędzie jeszcze większe przywileje i wszelkie prawa przewyższające nasze, to Szanowni… będziemy już wtedy skłócani na poziomie etnicznym, a jaki to kaliber, to wystarczy prześledzić wojnę w byłej Jugosławii.

  Więc dziś, apeluję do tych co sobie bezmyślnie nakładkę na zdjęciu profilowym na FB z flagą ukraińską wklejają…puknijcie się mocno gumowym młotkiem w łeb…być może jeszcze nie jest za późno na opamiętanie…
  Ichni prawnicy wyszkoleni za nasze pieniądze będą nas sądzić, a policjanci pałować…a wtedy to już na poważnie witajcie w Polin…

 5. To napierdalanie młotem w półoś trąca średniowieczem. Kiedyś podobnie walczyłem z identycznym tematem w E46 – efekt był taki że półoś nadawała się na złom m, gwint zbity/dupa zbita. Hydrauliczny przyrząd za 300zł jest niezbędny do takich operacji.

 6. Pewnie żałujesz że sprzedałeś E30? 😛
  Lecz wiem po sobie, człowiek coś miał cieszył się, pozbył się tego, znów se kupił pobawił się chwilę i znów stało na wieczne zapomnienie.
  Teraz spolier ma turbo i on będzie dawał bobu :P.
  Ciekawe jaką robotę by zrobiła t szpera z m3 spolierze z turbo, gdy w wolnosaku robi robotę.

 7. Tak daje radę, ale to były piękne czasy pamiętam jak jeszcze latałeś z Chrisem na lotnisku, tak poznałem Naczelnego Nosacza oglądam już twoje filmy trochę czasu bo od sagi z Morświnem i zawsze jest uśmiech na gębie oby tak dalej Kamil:)!

 8. Tak sobie myślę, a może jakaś seria z budowy nowego projektu do upalania?
  Wiadomo nie jakaś laleczka za miliony monet, ale coś stosunkowo budżetowego. Wydaje mi się że przyjemnie by się to oglądało 👌

 9. A ty przypadkiem nie rzuciłeś?
  W takich sytuacjach indukcja sprawdziła by się idealnie i pneumat obureczny jak tak oststnio śrubę od walu kręciłem dopiero indukcja do czerwoności i kompresor podjebany na 11 bar puścił

 10. Nosaczu sorki ze nie na temat ale mam pytanie. M54b30 kuleje na zimnym i gaśnie po rozgrzaniu faluje ale nie gasie.. zero bledow na kompie a po odpięciu przeplywki gasnie odrazu czy zimna czy ciepła… Juz brak siły na to auto

 11. I ten moment pod koniec 😉
  Plac pod Warszawą w którym dokurwiator poznał się z kamilkiem 😀
  I dzięki temu znamy I możemy oglądać wspaniałego człowieka i jego przygody jakim jest Kamilek z autobachusa 😊❤

 12. No ale film się udal, przypominają się czasy gdzie na lotnisku lataliście, jeszcze na filmach u Dokurviatora. Może wrócił byś do driftu? 😉 Pozdro Kamil, czekam na więcej

Dodaj komentarz

Zadzwoń!