Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Truck vs. Truck: Iveco Daily i Volkswagen Crafter [Na Osi 932]

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Pojedynek na zalety i wady Iveco Daily i Volkswagen Crafter.
Oglądajcie Na Osi na Motowizji, Tele 5, TVC, Adventure oraz w Player.pl

Premiera w Motowizji w każdą sobotę o 10:35!
Godziny emisji: naosi.pl/godziny-emisji

naosi.pl
facebook.com/ProgramNaOsi
instagram.com/programnaosi

Zapraszamy na organizowany przez redakcję Na Osi coroczny zlot pojazdów tuningowanych Master Truck Show. Jesteśmy największą imprezą wystawienniczo-rekreacyjną tego typu, która przyciąga każdego roku coraz większą ilość widzów oraz przedsiębiorców z całej Europy. To trzy dni extremalnych emocji, motoryzacyjnego show, gier, konkursów, pokazów, targów, wystaw oraz nawiązywania relacji koleżeńskich i biznesowych.

Master Truck Show odbędzie się od 16 do 18 lipca 2021 na lotnisku Aeroklubu Opolskiego w Polskiej Nowej Wsi koło Opola.

Miejsca starczy dla wszystkich, dlatego sprzedaż biletów prowadzimy tylko w kasach na miejscu podczas zlotu.

Jeśli chcecie pochwalić się swoją ciężarówką, amerykańskim VANem, oldtimerem albo samochodem osobowym, możecie zarejestrować swój pojazd za darmo w zakładce “Pokaż się” na stronie: mastertuck.pl Motocykle wjeżdżają bez rejestracji.

Jeśli jesteś wystawcą i chcesz pokazać swoją markę na najlepszej imprezie wystawienniczo-rekreacyjnej w Polsce, skontaktuj się z nami poprzez zakładkę “Sponsoruj” na stronie mastertruck.pl

mastertruck.pl
facebook.com/MasterTruck
facebook.com/groups/mastertruckshow
instagram.com/mastertruckshow
instagram.com/master_truck_show_official

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

6 thoughts on “Truck vs. Truck: Iveco Daily i Volkswagen Crafter [Na Osi 932]

  1. Iveco daily vi 2017 rok. 3.0 180kM 560tys przebiegu. Jedyny problem zaciski hamulcowe i adblue. Skrzynia zmieniona przy 520tys
    Crafter 2018 2.0bitdi. 450tys przebiegu. Turbiny śmietnik przy 300tys, adblue, start/stop/ masakryczny pobór oleju, wycieki z silnika.
    Pod względem mocy i elastyczności iveco. Craftera dwa plusy to światła led i miejsce w kabinie. Reszta dramat

Dodaj komentarz

Zadzwoń!