Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Wydłużyć ŻYCIE DPF? I Zaoszczędzić Dużo Kasy? To Proste

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689DPF i GPF czy FAP to słowa, które wkradły się na zawsze do świata motoryzacji. No to dzisiaj usłyszycie kilka prostych porad, które pozwolą wydłużyć życie waszych filtrów nawet o połowę. Materiał pomocny? To zostaw kciuka i subskrybuj by być na bieżąco.

STREFA OKAZJI I PROMOCJI Allegro dla widzów M4K
——————————————————————————
https://na.allegro.pl/PROMO_M4K
——————————————————————————
Szukasz tanio ubezpieczenia? Koniecznie zajrzyj na Mubi.pl
specjalnie dla widzów M4K przygotowano ofertę za zakup dowolnego OC wraca na twoje konto 150zł
——————————————————————————————
https://mubi.pl/milosnicy4kolek/
———————————————————————————
Nie kupowałeś polisy w Mubi? Zgarnij 150 zł + 2000 zł za polecanie
———————————————————————————

Szukasz dobrych części tuningowych do swojego auta? Zajrzyj koniecznie do ekipy FMIC
————————————————————————————
https://allegro.pl/uzytkownik/FMIC_PL
————————————————————————————
LIMITOWANY ZESTAW ELEKTRONARZĘDZI
————————————————————————————
https://allegro.pl/oferta/zestaw-elektronarzedzi-m4k-11452408591?fbclid=IwAR2L3YWKZFZFXYBeDZMn8ijVKoYdsx-3YaDy_4p90pB4CcC__vA0VE9S9-Q
—————————————————————————————
Meble warsztatowe których się nie powstydzimy 🙂
——————————————
http://fastservice.pl

⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵
OFICJALNY SKLEP MIŁOŚNIKÓW 4 KÓŁEK
——————————————————————–
https://sklep.milosnicy4kolek.pl/
——————————————————————–
CHCESZ OTWORZYĆ Z NAMI WARSZTAT M4K GARAGE?
NAPISZ tutaj: franczyza@m4k.pl
—————————————————–
WARSZTATY M4K GARAGE sprawdźcie co u nich:
https://www.m4kgarage.pl/
—————————————————–
🛠M4K GARAGE – profil główny całej sieci
https://www.facebook.com/m4kwarsztat
https://www.instagram.com/m4kgarage/
🛠 M4K GARAGE ŁÓDŻ – JUŻ OTWARTY!
https://www.facebook.com/m4klodz
https://www.instagram.com/m4kgaragelodz/?hl=pl
🛠 M4K GARAGE KATOWICE – JUŻ OTWARTY!
https://www.facebook.com/m4kkatowice
https://www.instagram.com/m4kgaragekatowice/
🛠 M4K GARAGE ELBLĄG – otwarcie 15.01.2022
https://www.facebook.com/m4kelblag
https://www.instagram.com/m4kgarageelblag/
🛠 M4K GARAGE POZNAŃ – w toku
https://www.facebook.com/m4kpoznan
https://www.instagram.com/m4kgaragepoznan/
🛠 M4K GARAGE LUBLIN – w przygotowaniu
https://www.facebook.com/m4klublin
https://www.instagram.com/m4kgaragelublin/?hl=pl
🛠M4K GARAGE SZCZECIN – JUŻ OTWARTY!
https://www.facebook.com/m4kszczecin
https://www.instagram.com/m4kgarageszczecin/
🛠M4K GARAGE KIELCE
https://www.facebook.com/m4kkielce
https://www.instagram.com/m4kgaragekielce/
🛠 M4K GARAGE WROCŁAW
https://www.facebook.com/M4KGarageWroclaw
https://www.instagram.com/m4kgaragewroclaw/
🛠 M4K GARAGE KOŚCIERZYNA
https://www.facebook.com/m4kkoscierzyna
https://www.instagram.com/m4kgaragekoscierzyna/
🛠 M4K GARAGE SZEMUD
https://www.facebook.com/m4kszemud
https://www.instagram.com/m4kgarageszemud/

WSPÓŁPRACA
wspolpraca@m4k.pl
KONTAKT dla widzów
info@milosnicy4kolek.pl

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

23 thoughts on “Wydłużyć ŻYCIE DPF? I Zaoszczędzić Dużo Kasy? To Proste

  1. Mam pytanie. Jeśli wzrósł mi poziom oleju (prawdopodobnie przez wymienioną już sondę lambda) do poziomu 5 milimetrów ponad MAX na bagnecie to czy poziom na bagnecie wróci sam do normy np. z powodu wypalenia paliwa z oleju? – Silnik VW 2.0 TDI 150KM Bluemotion rocznik 2016. P.S. Fajny materiał. Dzięki!

  2. Mam insignie 2.0 CDTI, B20dth z adblue, przejechałem około 3000km i tylko raz przyłapałem ją na dopalaniu na postoju, nigdy nie zapaliła mi się dioda od lusterek nawet na tarasie 🤔 Ma ktoś ten model ?

  3. Wiem jak wydłurzyć zywotność DPF w nieskończoność Wyciąć go zastąpić strumienicą Lub zamiennikiem tupu Puszka i będze na wieczność. Wyprogramować jak trzeba a w starszych autach to nawet nie trzeba.

  4. Volkswagen CC 2.0 170 KM Na wolnych obrotach zawsze 900, a na postoju i podczas jazdy po dodaniu gazu nigdy nie przekraczał 2500 obrotów. Turbina włączała się z opóźnieniem i był po prostu lekko mułowaty. Najpierw zastosowałem środek do czyszczenia wtrysków paliwa. Po dłuższej całkowitej wymianie paliwa wlałem do baku środek do czyszczenia DPF. Z początku nie było żadnego efektu. Jednak po tygodniu jazdy na trasie po dodaniu gazu przekraczałem już 3000 obrotów. Obecnie po dodaniu gazu przekraczam 4000 obrotów. Samochód wyraźnie zrobił się żwawszy i głośniejszy /czuć i słychać jego moc/. Zużycie paliwa tylko nieznacznie zwiększyło się z 5,7 na 5,9 l/100km. Na postoju po dodaniu gazu tak jak poprzednio nie przekracza 2500 obrotów, a z rury wydechowej idzie podmuch gorącego czystego powietrza. Nic nie było regulowane tylko dolewałem do paliwa odpowiednie specyfiki i jest tego wyraźny efekt. Zaznaczam, że od nowości samochód był używany tylko w mieście /miał duży przebieg około 100 tys. km/, a obecnie znacznie częściej na trasie. To tyle jeżeli chodzi o sceptyków stosowania różnych wynalazków.

  5. Od kiedy lewe powietrze powoduje bogatszą mieszankę? (4:074:27) jeśli powietrza jest więcej niż powinno, to mieszanka jest uboższa, prawda? Oczywiście mogę się mylić, więc wyjaśnij proszę, jakim cudem, dodatkowe(lewe, pomijające przepływomierz, jak sądzę) powietrze nie powoduje zubożenia mieszanki, tylko wg Ciebie ją wzbogaca?🤔🤔🤯 Poza tym, bardzo dobry odcinek. Istotne informacje, o których za mało się mówi 👍 Pozdro Michałku dobra robota!

  6. Michu walczę z moją bmw 1 n47 177km po czyszczeniu dpf na zasadzie, że sam demontowalem i widziałem, że był wyczyszczony , po 4 miesiącu problem wraca błąd zapchanie dof ciśnienie przy 2tys obrotów 16000mbar . Samochód nie dymi lecz bierze olej 0,5l na 4tys km od czego zacząć

  7. Nie kojarzę żeby kiedykolwiek uruchomiła mi się procedura wypalania DPFa, jest tego jedna przyczyna – większość tras które robię to autostrady i S-ki. Można sobie raz na jakiś czas pojechać na małą wycieczkę taką drogą jeśli jest w okolicy, DPF powinien być happy. Jak będzie M4K w Krakowie, na pewno wpadnę na pełny przegląd.
    A odcinek mega turbo ekspresowy meytoryczny, jestem za 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!