Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Wymiana sprzęgła klimatyzacji. #cewka #klima #airconditioner

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Dzięki za obejrzenie filmu.

WESPRZYJ KANAŁ https://zrzutka.pl/z/autolab

Zapraszam do mojej grupy FB : AUTOLAB
https://www.facebook.com/groups/1977934212507015/

Zapraszam na mój kanał YT : Grzesiek AUTOLAB
https://www.youtube.com/channel/UC3-tz1BRzHJ3thUl54sepsQ

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

22 thoughts on “Wymiana sprzęgła klimatyzacji. #cewka #klima #airconditioner

  1. A ja mam taki problem że jak włączam klimatyzację to pali mi rezystor dmuchawy, a na dmuchawie mam 15A bezpiecznik. Jeszcze nie diagnozowałem kompresora z uwagi na świeży zakup auta

  2. A jeśli po załączeniu sprzęgiełka jest jakieś wycie to sprężarka zatarta?
    Ogólnie to podczas jazdy przestała działać. Po kilku próbach na chwilę się włączyła jednak strasznie wyła. Teraz nie załącza się już wcale.
    Napięcie na wtyczce jest.

  3. u mnie tarcza sprzegla ma jeden podwojny ząbek a na sprezarce takie podwojnego ząbka nie widze i nie moge przez to nalozyc tej tarczy i nie wiem co za lipa bo staa starta miala chyba tez podwojny ząbek wg dopasowania do modelu sprezarki taka tarcza powinna pasowac a nie idzie jej nalozyc a szukalem dopasowania tych zzabkow nic

  4. cześć, zabieram sie do oglądania filmu i mam pytanie, czy jeśli moje sprzęgło klimy na zgaszonym silniku da sie lekko w lewo i prawo obrócić, wydaje taki jak by metaliczny dźwięk to trzeba je wymienić czy da się to naprawić? Na włacząnym silniku też wydaje taki dźwięk ale jak by szybciej. Auto to passat b7 kombi 2.0 tdi z końcówki 2013 roku. Bardzo proszę o pomoc, nowo kupione auto a już generuje problemy.. :p Jeśli byłbyś skłonny mi pomóc mogę nagrać filmik jak to brzmi i ci podesłać, dzięki !

  5. U mnie po wymianie cewki kompresor chodzi cały czas po załączeniu przycisku AC. Wcześniej kompresor załączał się na ok 20-30 sek., później go odłączało na 15sek. i później znowu się załączał i tak ciągle. Słyszałem wyraźnie jak co jakiś czas elektromagnes w cewce "cyka" podczas załączania. Teraz po wymianie cewki oraz zaworu rozprężnego kompresor załącza się i już chodzi cały czas. Czy tak ma być? Jak jest u ciebie?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!