Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Wymiana ukręconej półosi napędowej w Scani

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

source Usługi dla branży Elektryka i elektronika samochodowa Doświadczeni kierowcy są do Państwa dyspozycji w zakresie transportu w warszawskim Wawrze. Skontaktuj się z nami. Zadbaj o swój samochód u fachowców. Najwyższe standardy wiarygodności i uczciwości. Natychmiastowe działanie. Mistrzowscy majsterkowicze Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat oferujący naprawy w zakresie mechaniki, elektryki i elektroniki samochodowej. Mechanik samochodowy z Warszawy.

Rozwiązywanie problemów i naprawa podzespołów elektronicznych w pojazdach. W Warszawie możemy naprawić lub przebudować instalację elektryczną Twojego pojazdu. Serwis Elektroniki, firma oferująca usługi związane z motoryzacją, zajmuje się elektryką i elektroniką pojazdów. Najlepszy elektryk samochodowy w Twoim regionie. Montaż i naprawa infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy z kilkuletnim stażem w branży.

Automotive E&E services Warszawa Wawer posiada doświadczonych szoferów. Dowiadywać się. Specjalizuj się w swoim samochodzie. Najwyższa uczciwość i rzetelność. Natychmiastowy. Modernizacja rzemieślników. Dostępne są przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa oraz warsztat oferujący usługi mechaniczne, elektryczne i elektroniczne. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. Możemy przywrócić instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki specjalizuje się w elektrotechnice i elektronice samochodowej. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Weteran warszawskiego elektryka samochodowego.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, Serwis samochodowy na miejscu, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Warszawa diagnostyka i naprawy elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej. Fachowa naprawa samochodów, obejmująca elementy mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warszawa, Polska mechanik samochodowy.

Tylko elektrycy samochodowi w Warszawie. Złożone instancje są akceptowane. Nasz warsztat samochodowy posiada zaawansowany sprzęt diagnostyczny.

Nasi warszawscy mechanicy samochodowi oferują mobilne usługi naprawy elektryki samochodowej. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. W Warszawie świadczymy usługi z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej, w tym diagnostykę i naprawy. Warsztat oferujący fachową obsługę samochodów, w tym naprawę i konserwację elementów mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych. Dostępny mechanik samochodowy w Warszawie.

Jesteśmy jedynymi elektrykami samochodowymi w Warszawie. Przyjmujemy skomplikowane przypadki. Nasz warsztat samochodowy korzysta z najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

50 thoughts on “Wymiana ukręconej półosi napędowej w Scani

 1. Super jak zawsze pelna profeska. Apropo filtra miałem kiedyś w zimie w Skanii G420 pęknięty korek filtra paliwio lało się bardzo zalana naczepa to było w mieście Chełm i teraz mała reklama chłopaki z firmy SKAN-SPEC z Chelma wymienili mi korek i filtr bez unoszenia kabiny bo miałem problem z jej podniesieniem co w G nie jest proste pozdrawiam wszystkich fachowców takich jak wy szczególnie

 2. Bardzo zły pomysł z wyciągałem półosi w ten sposób, z jednej strony podajesz plus elektrodą a przecież masa też musi się dostać do tej półosi a zapinając się za obudowę mostu ma tylko dwie drogi to znaczy, że obwód zamknie się przez łożyska kosza lub przez łożysko wałka ataku i przekładnie kątową co może skutkować zespawaniem łożysk, nawet jeśli po naprawie wszystko wydaje się dobrze to mogą pozostać wżery na igielkach co w krótkim czasie załatwi łożysko. Tak samo przy spawaniu obronionej śruby na kole i zapiętej macie na zwrotnicy lub karoserii, zdarza się, że po takiej naprawie koło już się nie obróci.
  Jedyna opcja jaką można by rozważać to zapinane masy za drugą nieuszkodzoną półoś, wtedy masa przechodzi jedynie przez mechanizm różnicowy co też jest niezalecane ale niesie za sobą dużo mniejsze ryzyko.
  Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów

 3. Cześć,чому механікам сім'ї руйнують працював у fox auto serwis ( kobielice Pszczyńska 162)чотири роки( 2016-2020) ,так проституцію покривають ,їх джерело заробітку.

 4. Drodzy fachowcy w moim fachu , ten patent ja używałem już w latach sześćdziesiątych u/w a ogólnie wielki szacum do tej pracy i dla was. Pozdrawiam z Hamburga życzę przyjemnych akcji i satysfakcji z tego co robicie, bo ja to mam za sobą.

 5. Kręcone trochę sposobem Adama Słodowego. "W związku tym że nie ma czasu mam gotowca" Tochę pocięty materiał, da się wyczuć wyreżyserowane kwestę. Ogólnie spoko.

 6. Fajnie się ogląda. Najlepsze to w tym, że mnie w ogóle nie interesuje naprawa ciężarówek hahaa (więc potraktuj to jako uznanie i komplement). Od małego wychowywałem się, naprawiałem na warsztacie, który później był już mega profesjonalny. Kiedyś chwile jedynie naprawiałem autobusy i ciężkie różne maszyny. Obecnie tak zbrzydła mi ta robota, że nawet klocków hamulcowych nie chciałbym wymieniać w osobówce;) Pozdrówki

 7. Wyjecie tego kawalka poloski to sie nazywa Majtersztyk. dzekuje za dzielenie sie doswiadczeniem. Co do tych kabin podnoszenia to naprawde zle rozwiazanie. U nas w stanach zjednoczonych traki maja maski wysuniente do przodu i zrobione z fiber glass z plastiku.i podnosi sie jena reka. Pozdrowienia z Kolorado. Filmik sie podoba.

 8. jestes duzo lepszym fachowcem jak ci co są w serwisie mana , ty ich tam to bys naczył roboty , oni mają warunki jak w bajce a potrafią jedynie olej wymienic a ty w mrozie w jeden dzien zrobisz tyle co oni przez 3 dni

 9. Kolejne miejsce w ktorym mozna ogladac dobranocki dla pokreconych. Wspaniale sie Wasza robote oglada. Po raz trzeci to chyba pisze, ale mam nadzieję ze dzielenie sie relacjami z Waszych przygod Wam nie znudzi. Poprosze o jeszcze wincej. 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń!