Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

2019 Iveco Daily F1C 3.0 180 KM – WYWROTKA i próba autostradowa. V-max.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 6892019 Iveco Daily F1C 3.0 180 KM Wywrotka (Manual)

Samochód udostępniony przez firmę transportowo budowlaną ARLEKS:
https://www.facebook.com/Arleks-Artur-Butrym-220771338109772/

Sklep “Petrolhead Number One SHOP” na Facebooku:
https://www.facebook.com/Petrolhead-Number-One-Shop-106557027946098
PetrolheadNumberOneShop@interia.pl

Jeśli uważasz, że Twój samochód powinien wystąpić w jednym z odcinków – napisz👍:
petrolheadnumberone@gmail.com
(zgłoszenia raczej Szczecin i okolice)
FACEBOOK: https://www.facebook.com/PetrolheadNumberOne/

Dziś na próbę autostradową wybieramy się Iveco Daily (zabudowa wywrotka), którego napędza turbodiesel o pojemności 3.0 generujący moc 180 KM.

Zapraszam do śledzenia oraz subskrypcji kanału.

#Iveco #Daily #Autobahn

3.0 Turbo Diesel | 180 KM | 430 Nm | ? km/h | ?.? s – 100 km/h

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

22 thoughts on “2019 Iveco Daily F1C 3.0 180 KM – WYWROTKA i próba autostradowa. V-max.

  1. To ile w końcu od zera do 100!? Szkoda że nie powiedziałeś, napisałeś:( wg mnie można było szybciej. Ja Fiatem Ducati z dużą paką ze słabszym silnikiem diesla jechałem wg GPS 170 (licznikowo ponad 180) reszta jak zwykle pasjonująca i te emocje:)

  2. Ja tam zapierdalałem starym Fiatem Ducato z silnikiem 3,0 Diesel 160 czy 180 koni i zamknąłem licznik bez problemu! Poszedł z tego co pamiętam 180! 😀 Taka krowa a dobry pocisk!

  3. Kto to słyszał by tyle jechać ciężarówką. One powinny mieć ogranicznik do 100km/h! Dorwie taki buja go mało z drogi nie wyleci i zagrożenie stwarza to nie osobówka!

  4. Może pierwsze Daily uda się kiedyś przetestować i porównać? Zawsze mi się podobały te busy pochodzące z lat 70. Master 1 też obowiązkowo, Trafic 1. Cały ciąg testów pojazdów użytkowych w niecodziennych testach typowych dla osobówek to byłoby coś.

  5. Kurw…. taka wywrotka po msc użytkowania wygląda 15 razy gorzej przeciętny Kowalski ma wyjeba… Jak to wygląda tylko ile tam przeladowac można czy rama mocna hahahahaha trzeba było trochę doładować bo tak to skacze za bardzo :))

Dodaj komentarz

Zadzwoń!