Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Samodzielny montaż systemu SOS w naszym samochodzie! #101_Napraw

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Oglądaj “101 Napraw” w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/programy-online/101-napraw-odcinki,3804/odcinek-3,S07E03,115194
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Grzegorz Duda wymieni prowadnice hamulców w Fordzie Focusie, zainstaluje system SOS w samochodzie, który go nie posiada, doda Fordowi Mustangowi charakteru przyklejając pasy na nadwozie i na przykładzie Audi doradzi, jak wyregulować ksenony.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

45 thoughts on “Samodzielny montaż systemu SOS w naszym samochodzie! #101_Napraw

 1. Jak juz rozbieranie obudowy i lutowanie, to można by odlutować port USB i kabel przylutować bezpośrednio, gabaryty by się jeszcze bardziej zmniejszyły. Albo można kupić malutka przetwornice DC/DC step down (taka 1×2 cm ) i wtedy wogle gabaryty idealne do chowania w plastikach.

 2. SOS ma sens, jeśli z automatu po zderzeniu dzwoni. Gdy wymaga to wciśnięcia to jest bezsens kompletny. Jeśli jestem w stanie wcisnąć, dam radę zadzwonić.. jak nie jestem w stanie dzwonić.. to i przycisk nie pomoże.

 3. 3:49
  No z tego co mi wiadomo, to sieć komórkowa działa po masztach telefonii komórkowej, a nie po satelitach.
  Chyba, że te ma oznaczać funkcję GPS, która odczytuje położenie samochodu, by przekazać je służbom ratunkowym.

 4. W nowszych volvo jest "Volvo On Call" nie dość że ma system sos to ma do tego aplikację dzięki której można odpalić ogrzewanie postojowe albo uruchomić samochód

 5. Co za ludzie, wszystko krytykujecie. NIE pasuje, nie oglądaj i NIE krytykuj.
  Zejdzcie z Pana Grzegorza, nie dość że pokazuje wszystkie filmy i porady ZA DARMO to i tak macie jakieś ale.
  Zrób sam i po swojemu NIE KRYTYKUJ !!!

 6. Trzeba być desperatem aby coś takiego zainstalować w samochodzie.

  Wpadniesz do rowu to ci zamówi policję, dostaniesz mandat, zabiorą dowód rejestracyjny i zholują ci auto na parking policyjny.

  Czysty zysk dla aparatu państwowego

 7. Panie Grzegorzu! Jest Pan świetnym, charyzmatycznym i bardzo ciekawym prezenterem! Świetnie ogląda się Pańskie felietony, spora wiedza, umiejętności i wieczny uśmiech sprawiają, że pochłaniam każdy kolejny odcinek jednym ciągiem. 😉 Moment w którym 101 napraw pojawiło się w formie felietonu na YT to dosłownie strzał w 10! Pozdrawiam serdecznie i liczę na regularne pojawianie się kolejnych odcinków, oraz coraz szersze grono widzów. Pozdrawiam! Proszę trzymać tak dalej! 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!