Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Auto dostawcze "made in China" – pierwsza jazda Maxusem Deliver 9

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Więcej już wkrótce w artykule: www.40ton.net

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

14 thoughts on “Auto dostawcze "made in China" – pierwsza jazda Maxusem Deliver 9

  1. Wykonaliśmy już kilkanaście zabudów izotermicznych na nadwoziu Maxus e-Delivery 9 na rynek skandynawski. Znamy więc produkt od zeszłego roku. Uwierzcie nam, jak na elektryczne auto dostawcze zasięg jak i możliwość chociażby skorzystania z akumulatorów służących do napędu do zasilania agregatu chłodniczego sprawiają, że warto rozważyć go, gdy firma zmuszona jest nabyć do swojej floty elektrycznego dostawczaka.
    Fajny film, uzupełniamy naszym filmem z zabudową izotermiczną do Maxusa eDelivery 9:
    https://youtu.be/RIc6dxzDxdk
    Pozdrawiamy

  2. Mam focusa mk3 i cos mi tu smierdzi bo kierownica jak i wszelkie przyciski, pomijajac wyglad i podobienstwo do transita to czy az tak kopiują co do milimetra czy jakas kolaboracja z fordem?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!