Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

BARDZO WAŻNE pierwsze 6 minut proszę o opinie !!!! następnie naprawa Scanii oraz awaria MANa

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

21 thoughts on “BARDZO WAŻNE pierwsze 6 minut proszę o opinie !!!! następnie naprawa Scanii oraz awaria MANa

 1. Bardzo poniewczasie mój komentarz, ale dopiero trafiłem na odcinek. Jest takie arabskie powiedzenie, które się doskonale przyjęło w wielu krajach " Psy szczekają a karawana jedzie dalej".
  Olać i robić swoje.
  Robi pan świetną robotę i niech pan nie się nie zniechęca. Wiadomo kto używa epitetów, o których pan mówi.
  Pseudo szoferzyna na "pałzie" co to zarabia 4k Euro i to w systemie 2/2 :), w życiu się nie odważył podjąć żadnej poważnej decyzji.
  Pustym śmiechem skwitować.
  Gwarantuje, że od ludzi z IQ odrobinę wyższym niż noga od stołu ma pan wielki szacunek, resztę należy zignorować.

 2. Dzien dobry, man warsztat w niemczech do samochodow osobowych, ale jestem Twiom fanem!!! Ogladam czesto Twoje filmiki i jestem
  pozytywnie zaskoczony jak radzisz sobie z Twoja zaloga aby zakonczyc z sukcesem kazde wezwanie napraw, ktore nie sa latwe!!!! Same warunki Twojej mozolnej pracy sa bardzo trudne i nawet natura nie wchodzi Ci w parade!!!! Poprostu dla mnie jestescie nieugieci. Mam wielki szacunek dla Was bo zaslugujecie naprawde na najlepsze pochwaly!!!!
  Jesli chodzi o negatywne komentarze ktore sa skierowane w waszym kierunku poprostu ignorowac!!!!!!
  Ci ktorzy takie bzdory pisza nie maja pojecia o pracy!!!! Koncze i przepraszam za bledy, pozdrawiam Was serdecznie
  i zycze duzo, duzo zdrowia.
  Irek z niemiec.

 3. Witam serdecznie
  Jestem od nie dawna na Twoim kanale i wszystko jest ok.
  Żałuję tylko tego że jak miałem 10 lat temu transport to nie było tego kanału bo dużo można się nauczyć.
  Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia i sukcesu.

 4. Super słowa, w pełni się zgadzam z Pana zdaniem. ujęcia są bardzo dobre, realistyczne, bez zbędnego bajania. Normalna, ciężka robota , pokazana od podszewki. Lepiej mieć dobre narzędzia , niż parę kamer, bo narzędzia ułatwiają pracę i dają jeść. Bez odpowiedniego narzędzia można spędzić, nad jedną śrubą , czasem o godzinę za długo. To , co Pan robi, jest wyłącznie dodatkiem, instruktarzem dla innych, sprzedażą tajemnic zawodu, który zdobywł Pan w pocie czoła. Pozdrawiam, również Panów Dziadka i Miśka.

 5. Bardzo fajne filmy i nawet z osobówek myślałem przerzucić się na ciężarowe bo ty tam wchodzisz i kręcisz a ja nawet w niektórych przypadkach ręki włożyć nie mogę żeby odkręcić. Co do tych udarowych kluczy. Nawet kota mi budzą ale to nic jak się obudzi bo on i tak przesypia 70% życia. Pozdrawiam. Wszystkim nie wygodzisz.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!