Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

BMW E46 Nie działa przycisk BC, przerwany kabelek w manetce

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689chcesz mnie jakos wspomoc – dorzuć się: https://patronite.pl/scghost
albo przynajmniej napisz komentarz a jutub wypłaci mi miliony za wyswietlenia

BMW E46 Nie działa przycisk BC, przerwany kabelek w manetce kierunkowskazów.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

40 thoughts on “BMW E46 Nie działa przycisk BC, przerwany kabelek w manetce

  1. Mam problem z kierunkowskazem prawym. Gdy manetka jest w pozycji 0 miga prawy kierunkowskaz czy problem tez będzie z manetka? Dodam że przy tym na zgaszonym aucie nie włączają się światła mijania ani nie działa doświetlanie drogi do domu.

  2. Cześć, dzisiaj brałem się za to z połowicznym sukcesem.
    Bardzo dobry filmik instruktażowy swoją drogą.
    Wcześniej wyświetlało mi tylko temperaturę zewnętrzna, a po lutowaniu i złożeniu wyświetla tylko godzinę, nie mogę przełączać guzikiem BC.
    Jakiś pomysł co mogło pójść nie tak?

  3. Mam problem może będziesz wiedział o co chodzi podłączyłem kierownicę w e46 z multifunkcją po jakimś czasie przestało na niej działać sterowanie radiem A tempomat działa do tego jeszcze zginęło mi podświetlenie licznika bezpieczniki wszytko sprawdzone prąd jest myślałem że może zwarcie na włączniku swiatel Ale też nie

  4. Siemanko, mam pytanko z innej beczki, mam nówkę aku od 2 miesięcy w poniedziałek rano idę do auta a tu brak prądu…. Wiesz może co może być przyczyną? Dodam że radio jest fabryczne. Dzięki i pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!