Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

BMW E46 Nie działajace przyciski fotela elektrycznego

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689rzuc na piwo: https://patronite.pl/scghost

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

19 thoughts on “BMW E46 Nie działajace przyciski fotela elektrycznego

  1. Mam dokładane elektryczne fotele z anglika, fabrycznie były manualnie ustawiane. Mój problem polega na tym ze fotele działały normalnie zostawiłem auto na około 2/3 godziny po czym oba fotele przestały działać. Bezpieczników nie ma i fotele działały może są gdzieś podłączone na krótko ale nie widać tego połączenia od czego to może być? I jak „przesunąć” teraz fotel aby go odkręcić, jest na to jakiś sposób?

  2. @scghost naprawiałeś muszę kiedyś skrzypiący fotel, a raczej oparcie w e46? W mojej jak ktoś się mocniej oprze na siedzeniu pasażera, oparcie zaczyna mocno skrzypiec… Na pusto niestety też się zdarza. Podobno są tak po bokach jakieś śruby które można mocniej skręcić, tylko wolałbym zasięgnąć wiedzy zanim rozbiorę fotel.

  3. Zawsze kiedy biorę się za swoje e46 najpierw dokładnie sprawdzam ten kanał. Teraz czas sprawdzić dlaczego u mnie nie działa regulacja przód/tył 😛 Bardzo szanuje i wyrazy wdzięczności =)

  4. Skorupka… Nie mam pojęcia jak to się stało ale faktycznie pod siedzeniem znalazłam jajko na twardo…2 lata temu 😆 Sierść – jest WSZĘDZIE i nieważne jak dokładnie się sprząta zawsze coś się znajdzie 🤷🏻‍♀️
    Pieniądze to był mały bonus dla Ciebie 😜

Dodaj komentarz

Zadzwoń!