Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

CplusE #18 – wymiana bezpieczników

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Sprawdź sklep https://cpluse.pl/, w którym znaleźć można sprzęt dla prawdziwych zawodowców. Kierowcom polecamy:
– Rękawice ochronne – https://cpluse.pl/product/rekawice-czerwone-2/
– Siatka zabezpieczająca ładunek – https://cpluse.pl/product/siatka-zabezpieczajaca-ladunek-0-9×1-3m/
– Czapka z lampką LED – https://cpluse.pl/product/czapka-z-dwoma-lampkami-led/
– Czarna czapka z daszkiem z logo “Jedziemy z tematem” – https://cpluse.pl/product/czarna-czapka-z-daszkiem-z-logo-jedziemy-z-tematem/

PRZYDATNE LINKI
Strefa kierowcy: http://www.omega-pilzno.com.pl/kierowcy
Facebook: https://www.facebook.com/cplusepl
Instagram: https://www.instagram.com/cpluse.pl
Podcast CplusE: https://cpluse.pl/podcast

Witamy na kanale CplusE tworzonym przez firmę OMEGA Pilzno. W ramach videobloga omawiane są tematy związane z samochodami ciężarowymi, pasją i życiem kierowców spod znaku kategorii C+E oraz branżą transportową. Adam Wołowiec – gospodarz kanału Omegi Pilzno głównie koncentruje się na użytecznych poradach dla kierowców.

Odcinek #18 poświęcony jest w całości wymianie bezpieczników w ciągniku siodłowym.

ZAPRASZAMY DO SUBSKRYPCJI KANAŁU.

Jedziemy z tematem!

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

22 thoughts on “CplusE #18 – wymiana bezpieczników

  1. Może odcinek o przetwornicach prądu do kabiny? Jak dobrać model, jak podłączyć, ile kWh możemy pociągnąć z akumulatora żeby go nie rozładować na postoju przy wyłączonym silniku.

  2. Powiedzcie mi, dlaczego przetwornica wywala mi bezpiecznik za każdym razem. Chodzi oczywiście o zapalniczkę w górnej szufladzie. Tylko włożę i po bezpieczniku (nr 10, 10A). Kupiłam nową przetwornicę i to samo.

  3. Normalnie z nieba mi spadł ten filmik, od ponad godziny czasu próbuje zlokalizować, bezpieczniki w TGX, przeszukałem fora, ale tam oczywiście jak zwykle, o wszystkim ale nic na temat bezpiecznikow. Dziś pierwszy raz na TGX ie ruszyłem i kucnelo gniazdo 24vol.oczywiscie na forach na pytanie który to bezpiecznik odpowiedzi setki, tylko nie w temacie. Padały nawet odp.ze gniazdo 24v nie ma bezpiecznika, jednak sprawdzę sam. Chyba, że ktoś wie który to lub czy to prawda, że nie ma. Pozdrawiam i dziękuję za film oraz proszę o odp, który bezpiecznik jest od gniazda24v. W przyszłości napewno to się przyda innym.

  4. Szkoda że tylko pokazówka na manie a gdzie np.wolwo Mercedes skania karzdy ciągnik ma inne parametry i inaczej usytuowane pozycję poszczególnych elementów wyposażenia pojazdu oraz rurznych zabezpieczeń pozdrawiam i szerokości i przyczepnosci

  5. Z mojej praktyki wynika ze najczęściej padają bezpieczniki od gniazd 24V przetwornic 12V oraz obsługi naczepy / zabudowy. Kierowcy często przeciążają gniazda 12/24V podpinając przez różne rozdzielacze wiele urządzeń, dodatkowo wtyczki od tanich urządzeń są często marnej jakości i kiepsko „siedzą” w gnieździe. To powoduje uszkodzenie gniazda zapalniczki i przepalenie bezpiecznika. Niestety raz na kilka przypadków zdarzają się kierowcy samobójcy którzy zdenerwowani przepalającymi się stale bezpiecznikami gniazd „watują” je, tzn używają zamiast bezpiecznika różnych metalowych przedmiotów lub grubego drutu. Takie praktyki są niedopuszczalne! Miałem kilka przypadków spalonej w ten sposób instalacji, spalonego głównego modułu z gniazdami bezpieczników oraz dwa pożary deski rozdzielczej. Należy mieć świadomość ze zastąpienie bezpiecznika metalowym przedmiotem może skończyć się śmiercią gdy podczas snu kabina stanie w płomieniach. Odradzam również używanie tanich przetwornic napięcia bez nadzoru. Co do bezpieczników naczepy/zabudowy najczęściej winne są przewody, zwłaszcza elastyczne na połączeniu, ich gniazda oraz uszkodzona instalacja oświetlenia obrysowego.

  6. Kanał bardzo fajny. Ogólnie lubię oglądać. Proponował bym natomiast , większy dystans do siebie, może jakieś okulary przeciwsłoneczne podczas nagrywania programu lub większy cień podczas kręcenia niektórych scen. Bardzo mrużysz oczy jak nagrywasz i niekoniecznie fajnie ( naturalnie ) to wygląda. Nie bądź taki spięty a będzie lepiej. Pozdro

Dodaj komentarz

Zadzwoń!