Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

CplusE #38 – 100 000 MAN TGX!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Sprawdź sklep https://cpluse.pl/, w którym znaleźć można sprzęt dla prawdziwych zawodowców. Kierowcom polecamy:
– Softshell z kapturem – „Jedziemy z tematem!” – https://cpluse.pl/product/softshell-z-logo-jedziemy-z-tematem-czarny/
– Drążek rozporowy aluminiowy. Długość: 1880-2852mm, kwadrat 35×35 – https://cpluse.pl/product/drazek-rozporowy-aluminiowy-l2350-2720-o42-stopa-sprezynujaca/
– DTCO SmartLink PRO – https://cpluse.pl/product/smartlink/
– Płyn do dezynfekcji – https://cpluse.pl/product/plyn-do-dezynfekcji/
– Męska koszulka z logo „Jedziemy z tematem” – https://cpluse.pl/product/meski-t-shirt-z-logo-jedziemy-z-tematem-czarny/

PRZYDATNE LINKI
Strefa kierowcy: http://www.omega-pilzno.com.pl/kierowcy
Facebook: https://www.facebook.com/cplusepl
Instagram: https://www.instagram.com/cpluse.pl
Podcast CplusE: https://cpluse.pl/podcast

Witamy na kanale CplusE tworzonym przez firmę OMEGA Pilzno. W ramach videobloga omawiane są tematy związane z samochodami ciężarowymi, pasją i życiem kierowców spod znaku kategorii C+E oraz branżą transportową. Adam Wołowiec – gospodarz kanału Omegi Pilzno głównie koncentruje się na użytecznych poradach dla kierowców.

W odcinku #38 prezentowany jest unikatowy MAN TGX, który trafił do taboru Omegi Pilzno. To jubileuszowy, 100 000 ciągnik. Zjechał z takim numerem seryjnym z linii produkcyjnej fabryki MAN w Niepołomicach.

ZAPRASZAMY DO SUBSKRYPCJI KANAŁU.

Jedziemy z tematem!

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

27 thoughts on “CplusE #38 – 100 000 MAN TGX!

  1. Jebać ekonomie. W normalnej firmie, a mam takie szczeście pracować, to latam 90 cały czas, tankuje i punkty nabijam na stsacji na swój rachunek i mam paliwo do osobowki za darmo. Pozdrawiam pasjonatów 80 na autostradzie. BIorę was lewym codziennie 🙂

  2. Ten wyświetlacz w Manie – tragedia. 10 letnie osobówki mają takie. A ten system to ja mam w swojej Scanii R450 3letniej. i jest to wkurzające jak wyprzedzam pod góre a tu mi zaczyna zwalniać. Badziewie.

  3. Zeby jeden egzemplarz z regulacja odcinka ledzwiowego byl w firmie z racji 100tys-neczgo MANA to spolczuje kierowcom, takie cos powinno byc w kazdym aucie. Stolik i pompowany fotel a buda i tak srednia, szkoda mi kierowcow z tej firmy

  4. O dużo za dużo elektroniki.
    Osobiście znam człowieka, który na testy dostał taką "zabawkę", naszpikowaną systemami. Po dwóch tygodniach z serwisu zaczęli wydzwaniać do kierowcy, żeby zaczął jeździć "na systemach" bo to jest niemożliwe, żeby człowiek lepiej wykorzystywał możliwości jednostki napędowej, niż sam komputer.
    Żeby było śmieszniej – wcześniej nie miał do czynienia z tym modelem.
    Prawda jest taka: jakiekolwiek systemy zainstalowane w aucie NIGDY nie zastąpią zdroworozsądkowego myślenia. A o tym zapominają. I kierowcy i właściciele firm. Ci pierwsi podchodzą z maksymą: "Mam systemy, elektronika mnie wybroni". Drudzy zaś: "Ma najnowsze auto, ważne, żeby tylko pamiętał o tym, że kierownica służy do kręcenia a nie trzymania się by nie wypaść z kabiny…"

Dodaj komentarz

Zadzwoń!