Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Dlaczego odszkodowania są zaniżone? Dlaczego odmowa? Rozmowa z Patrykiem Witkowiczem

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Dzisiejszą codziennością są zaniżone odszkodowania. Większość z Was tego nie wie, jeżeli nawet wiecie to nasuwa się pytanie jak z tym walczyć?
W tym odcinku postaram się naprowadzić Was na jakiś kierunek myślowy, abyście mogli pomóc sami sobie nie mając nic do stracenia.
W grę wchodzą różne szkody do 3 lat wstecz.

MAM SPRAWĘ DO PATRYKA WITKOWICZA
732-732-566

CHCIAŁBYM CIE JAKOŚ WESPRZEĆ ABYŚ BYŁ TU CZĘŚCIEJ
https://patronite.pl/Auto-Bachus

MAM DO CIEBIE PYTANIE GDZIE MOGĘ NAPISAĆ?
https://www.facebook.com/autobachus/

GDZIE JEST TWÓJ NOWY KANAŁ NA YOUTUBE?
Mój nowy kanał – Trzecia Perspektywa Świadomości
https://www.youtube.com/channel/UCc8C8ZRrYVAu-nmDM0Xir9Q

MAŁO MI MOCY WIĘC CHCIAŁBYM WIĘCEJ W MOIM AUCIE
EGR DPF FAP ADBLUE
www.autobachus.pl – Kamil Józefów koło Otwocka 515-33-28-48
——————————————————————

Pozdro!
Naczelny Bezczelny Nosacz wśród Januszy (*¿*)
Kamil z Auto-Bachus 🙂

AUTO-BACHUS
Elektryka, elektronika, tuning, chip-tuning, DPF FAP EGR modyfikacje sterowników, naprawa i serwis klimatyzacji, instalacje lpg, układy wydechowe, mechanika, wulkanizacja.
Józefów koło Otwocka 05-410 Sobieskiego 12
Telefon : 515-33-28-48

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

21 thoughts on “Dlaczego odszkodowania są zaniżone? Dlaczego odmowa? Rozmowa z Patrykiem Witkowiczem

 1. Cześć Kamil. Jestem ciekawy jaki jest twój stosunek do nowych mandatów. Z moich obserwacji wynika, że zdania są podzielone po 50% co mnie samego szokuje. Połowa kierowców (w tym Ja) uważa, że są one tylko po to żeby wyciągnąć od nas jak najwięcej pieniędzy, co ciągnie za sobą nowy ład, podwyżki gazu, prądu, paliwa itd. na mandatach kończąc. Druga połowa zaś uważa, że będą miały one OGROMNY wpływ na poprawę bezpieczeństwa ponieważ ludzi nie stać, żeby jeździć szybciej. Mało tego. Większość z nich uważa że jeżeli przekroczysz prędkość to jesteś piratem drogowym, zabójcą i powinieneś iść do więzienia. Jak Ty to widzisz? Pozdrawiam.

 2. Druga sprawa bmw e92 335i szkoda zrobiona na warsztacie ,ubezpieczalnia z LIK 4 wyceniła szkodę na 3 tys nawet tarcze hamulcową kazali po spawać wycena 30 zł brak słów, serwis bmw wycenił szkodę na 19tys walczyłem sam z nimi rok ale te pieniądze wypłacili

 3. Firmy takie biorą 20% od wycenionej szkody lecz szkoda ze nie przedstawiają rachunku wypłaty z ubezpieczenia,miałem taki przypadek gdzie firma dostała 15000tys a mi wypłacili od kwoty 8000tys bo niby tyle ubezpieczalnia wypłaciła

 4. Mimo wszystko życzę wszystkim żebyście nie musieli korzystać z usług Patryka, oby was życie nie zmusiło 😀
  Bardzo fajnie się tego słuchało tak w ogóle

 5. Jak miałem kolizję i rzeczoznawca przyjechał i jak wpisał dużo części w kosztorys(zamienniki) a siedziały oem, to właśnie sprzedałem szkodę potem i w sumie wyszedłem na dobrą kwotę.

 6. Miałem do czynienia z wieloma ubezpieczycielami i wielokrotnie ubiegałem się od odszkodowanie. Tylko kilka razy obeszło się bez pomocy rzeczoznawcy i prawnika. Zawsze na końcu dostawałem pełne, lub zawyżone kwoty. Dużo z tego co powiedział to prawda, przede wszystkim to że ludzie nie chcą walczyć z ubezpieczycielem. Tymczasem ponad 90% spraw sądowych ubezpieczalnie przegrywają. Najgorsza i najbardziej rażąca sprawa to odszkodowanie za auto ojca. Samochód 2 letni, 24 tys przebiegu, oberwał w tył, pogięta podłużnica. ASO chciało podjąć się naprawy. Wystawiali fałszywą opinię że można to naprawić zgodnie ze sztuką (jak nie masz ramy z pomiarem i zgrzewarki punktowej dużej mocy to NIE MOŻNA i koniec). Wzięliśmy rzeczoznawcę i adwokata. Sprawa trwała 8 miesięcy, ojciec wziął sobie na ten czas auto zastępcze z wypożyczalni (jakoś trzeba dojechać do pracy). Samo wypożyczenie na ten czas kosztowało kilkanaście tysięcy. Ostatecznie po przegranych 2óch procesach (odwoływali się od pierwszego wyroku) ubezpieczalnia pokryła:
  -wartość samochodu w dniu wypadku (minus cena "wraku" który sprzedaliśmy za dobre pieniądze na otomoto)
  -wszystkie koszty sądowe (w tym naszego adwokata i rzeczoznawcę)
  -odsetki ustawowe
  -koszty najmu samochodu zastępczego i paliwa za ponad 8 miesięcy
  Sumarycznie, po podliczeniu wszystkiego ojciec za ponad 2 letnie auto dostał więcej niż zapłacił za nowe 😀
  Powodem tego była wysoka wartość szkody i dosyć wysoka cena za jaką sprzedaliśmy uszkodzony samochód.
  Mamy też gotowy schemat jak w prosty sposób dojeżdżać takich oszustów w sądzie. Wystarczył materiał dowodowy w postaci zdjęć + pomiaru przesunięcia pkt bazowych karoserii i cała obrona ubezpieczyciela i ASO posypała się jak domek z kart.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!