Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

DPF FAP, zapchany Octavia2, jak sprawdzić czy zapchany?

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Zapchany filtr cząstek stałych w octavi 2. Jak sprawdzić zapchanie filtra? dowiesz się tego z tego odcinka.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

31 thoughts on “DPF FAP, zapchany Octavia2, jak sprawdzić czy zapchany?

 1. Generalnie powtarzasz się wielokrotnie, wystarczyło powiedzieć wszystko w kilku minutach a nie bić piane ponad 20min. Generalnie tak to wygląda jak się to ogląda.
  Generalnie pozdrawiam 🙂

 2. Jechać i wypalić a nie nad efektami własnej głupoty biadolić. Skoro jest paliwo w oleju to znaczy ze chłop gasił silnik kiedy tylko auto zaczęło wypalać dpf. Nieświadomy użytkownik.

 3. nie da się słuchać… jakaś tragedia. Mógł by być fajny film, ale gość gada bez sensu, składu i ładu zanim powie to co chce powiedzieć. Ludzie czekają na konkrety, a gość o milionie nie istotnych rzeczy które dzieją się dookoła. Jak by nie mógł skupić myśli na tym co istotne. Nie dałem rady nawet do połowy zobaczyć tego filmu :/

 4. Witam. Mam problem vw tiguan. 2009. silnik TDI 2.0 170 koni. Problem mam po w uruchomieniu silnika. Silnik pracuje po uruchomieniu i na ułamek sekundy gaśnie. co powoduje drgania silnika. tak to wygląda. Komputer nie pokazuje błędów. Na kolektorze ssącym widac sekundowe zatrzymanie silnika. Już byłem u kilku mechaników i nadal jest ten sam problem. Może coś mi pomożesz.

 5. Mnie zastanawia od jakiegoś czasu kwestia EGRa, skoro to spaliny to i sadza, jak sadza to materiał ścierny, a jak materiał ścierny to jak się to ma do przylgni zaworowych? Nie ma to negatywnego wpływu na głowicę?

 6. Nie wiem jak wyczysciłeś filtr w tym filmie bo przespałem połowę ale ja polecam czyszczenie wodą i chemia na specjalnej maszynie.
  Po czyszczeniu auto zaczęło jeździć jak nowe. Były różne problemu z dpf ale udało się je rozwiązać.
  Aktualne auto też będę robił niedługo profilaktycznie
  6 lat i 130kkm

 7. "To może być filtr cząstek stałych ", REKLAMA
  ""Więc jeśli jest brak mocy i migają kontrolki, to będzie filtr cząstek stałych i….."REKLAMA
  Ibtak w koło. Dziękuję dobranoc.🤦‍♂️👍

 8. Spox jazda takim autem zabija turbo wiec noe rozumiem twojej jazdy testowej Wypalanie dpf nie idzie w powietrze tylko zostaje popiół w filtrze i dlatego z przebiegiem wypalanie jest coraz częściej niż z nowym filtrem

Dodaj komentarz

Zadzwoń!