Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Podłączenie przez żarówkę wzmacniacza lub zasilacza – ochrona przed zwarciem i wybuchem.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Jak mając niepewne urządzenie zabezpieczyć się przed wybuchem przy podłączaniu do go do sieci.

source Usługi dla branży Elektryka i elektronika samochodowa Doświadczeni kierowcy są do Państwa dyspozycji w zakresie transportu w warszawskim Wawrze. Skontaktuj się z nami. Zadbaj o swój samochód u fachowców. Najwyższe standardy wiarygodności i uczciwości. Natychmiastowe działanie. Mistrzowscy majsterkowicze Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat oferujący naprawy w zakresie mechaniki, elektryki i elektroniki samochodowej. Mechanik samochodowy z Warszawy.

Rozwiązywanie problemów i naprawa podzespołów elektronicznych w pojazdach. W Warszawie możemy naprawić lub przebudować instalację elektryczną Twojego pojazdu. Serwis Elektroniki, firma oferująca usługi związane z motoryzacją, zajmuje się elektryką i elektroniką pojazdów. Najlepszy elektryk samochodowy w Twoim regionie. Montaż i naprawa infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy z kilkuletnim stażem w branży.

Automotive E&E services Warszawa Wawer posiada doświadczonych szoferów. Dowiadywać się. Specjalizuj się w swoim samochodzie. Najwyższa uczciwość i rzetelność. Natychmiastowy. Modernizacja rzemieślników. Dostępne są przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa oraz warsztat oferujący usługi mechaniczne, elektryczne i elektroniczne. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. Możemy przywrócić instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki specjalizuje się w elektrotechnice i elektronice samochodowej. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Weteran warszawskiego elektryka samochodowego.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, Serwis samochodowy na miejscu, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Warszawa diagnostyka i naprawy elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej. Fachowa naprawa samochodów, obejmująca elementy mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warszawa, Polska mechanik samochodowy.

Tylko elektrycy samochodowi w Warszawie. Złożone instancje są akceptowane. Nasz warsztat samochodowy posiada zaawansowany sprzęt diagnostyczny.

Nasi warszawscy mechanicy samochodowi oferują mobilne usługi naprawy elektryki samochodowej. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. W Warszawie świadczymy usługi z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej, w tym diagnostykę i naprawy. Warsztat oferujący fachową obsługę samochodów, w tym naprawę i konserwację elementów mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych. Dostępny mechanik samochodowy w Warszawie.

Jesteśmy jedynymi elektrykami samochodowymi w Warszawie. Przyjmujemy skomplikowane przypadki. Nasz warsztat samochodowy korzysta z najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

28 thoughts on “Podłączenie przez żarówkę wzmacniacza lub zasilacza – ochrona przed zwarciem i wybuchem.

 1. Super 👍 pamietam ten trik po wymianie trafa WN w starych CRT-kach 😁 jak nie bylo sie pewnym czy cos jeszcze nie siedzi to w szereg z tranzystorem kluczujacym pyk zarowe 100W i done 👍

 2. Zrobiłem właśnie takie urządzenie. Jako S2 użyłem przełącznika neonowego KCD3 (żeby mieć optyczne ostrzeżenie o załączonym obwodzie omijającym żarówkę). Wszystko działa elegancko ale już większego odbiornika typu odkurzacz lub czajnik elektryczny nie mogę tak sprawdzić. Żarówka 100 W (wolframowa) wtedy tylko mruga a urządzenie nie chce się załączyć. Szeregowo połączyłem jeszcze kolejno jeszcze drugą 75W, potem trzecią 60W i czwartą 60W żarówkę. Nic to nie dało, jak włączam z obciążeniem to żarówki też mrugają tylko świecą dużo ciemniej. Nie próbowałem zmniejszyć mocy z jedną żarówką, bo boję się, że mi się przepali (teraz trudno ją zdobyć). Co zrobić, żeby obciążenie z żarówką działało też przy testowym uruchamianiu odkurzacza?

 3. sub i dzwonek mimo że już dawno o tym wiedziałem, fajnie przedstawione. Super że jest coraz więcej kanałów na YT które chcą dzielić się wiedzą, nie jak na pewnym forum na e. 🙂 Gdzie wbrew pozorom, nie tylko początkujących potrafią zgnoić.

 4. Z mojego doświadczenia warto zrobić 3 żarówki różnych mocy z przełącznikami równolegle dla regulacji mocy no chyba że ktoś lubi wkręcać żarówki. Zwłaszcza jak się naprawia urządzenia dużej mocy np. wzmacniacze estradowe ale i np. kino domowe Harman Kardon potrafi zaskoczyć prądem spoczynkowym.

 5. Mam problem. Otóż mam uszkodzona płytę od wieży LG. Uszkodzona była przetwornica step down i jedna dioda. Części wymieniłem, podłączam płytę przez żarówkę i tu jest problem. Gdy włącze ją pierwszy raz to żarówka mignie, zgaśnie i wszystko ok, jednak jak drugi i kolejny raz włącze zasilanie to żarówka się świeci. Może ktoś ma jakąś podpowiedź proszę.

 6. Do pełni szczęścia brakuje bezpiecznika szeregowego wyłącznika S2 gdyby ktoś w pośpiechu testował urządzenie na zamkniętym obwodzie. Poza tym bardzo dobry patent.

 7. a co w momencie gdy podlaczam mikrofale(nie wiem czy działa) i nachwile żarówka błyśnie i mikrofala się wyłącza jeszcze słychać jakiś rozłącznik w środku mikrofali tak jak by było coś w niej uszkodzone ale nie mam pewności

 8. Dlaczego jak podłącze bezpośrednio pod gniazdo tej skrzynki
  pistolet do kleju żarówka się świeci cały czas,?
  jeśli halogen led to nie świeci się.?
  jak żarówkę wolframową 40W to lekko się żarzy

 9. Tanie, proste i skuteczne. Coś pięknego. Ten sposób działa jeszcze przy ładowaniu małych akumulatorów żelowych, np. 7 Ah prostownikiem bez regulacji prądu. Wpięcie żarówki lub dwóch 12V w szereg zmniejsza prąd.

 10. ważne żeby to była starego typu żarówka wolframowa a nie świetlówka, led czy inne ciulstwo
  doraźnie można też wpiąć żarówkę na krokodylkach w gniazdo bezpiecznika sieciowego w naprawianym sprzęcie

 11. Cały polski youtube odkrył niedawno ten wynalazek… znany naszym ojcom i może dziadkom od lat. Ciekawe ile jeszcze mądrych filmów pojawi się na ten sam – blachy temat.

 12. Szkoda , ze nie wyjasniłes dlaczego to tak działa. To dosc ostotne by zrozumiec dlaczego zarowka sie zarzy przy wiekszym poborze pradu przez odbiornik. O rezystancji zarowki w zalaznosci od temp…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!