Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Izolacja kolektora wydechowego! #101_Napraw

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Oglądaj “101 Napraw” w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/101-napraw-odcinki,3804/odcinek-7,S07E07,115198
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Grzegorz Duda to mechanik z doświadczeniem zdobywanym w ekstremalnych warunkach – podczas przygotowywania aut do sportu wyczynowego. Swoją wiedzą chętnie dzieli się z widzami, zdradzając sposoby na pomysłowe modyfikacje i doradzając, jak likwidować często występujące usterki – z wieloma z nich można się uporać bez kosztownych i czasochłonnych wizyt u specjalistów! Prowadzący w przystępny i obrazowy sposób demonstruje proste i nieco bardziej skomplikowane naprawy, inspirując oglądających do zainteresowania się mechaniką i lepszego rozumienia, jak działa samochód, nie zapominając o kwestiach bezpieczeństwa.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

35 thoughts on “Izolacja kolektora wydechowego! #101_Napraw

  1. Że to ma podnieść moc? Tym że nie będzie grzać komory silnika? Przy 100km/h przewiew komory silnika jest tak ogromny że to ocieplenie nie ma żadnego sensu. Chyba że zależy nam na podniesieniu mocy w czasie stania w korku to wtedy jest to super pomysł.

  2. Od końca wydechu się zaczyna owijanie sekcji 2-1. Dla 4-2 tak jak na filmie. Zakładki powinno być 50% czyli każde miejsce owinięte dwiema warstwami. A co do 4ro krotności długości to byłbym ostrożny. Z pokazanym kolektorem mogło zadziałać ale wystarczy, że średnica rur będzie inna lub kształt wymusi owijanie dwóch rur na raz i teoria nie przypasuje.

  3. Widzę na tych wszystkich filmikach, że BHP – to podstawa! Ręce są w rękawiczkach – bo będzie bolało 2 tygodnie… płuca – na szczęście są nie unerwione… więc po zaciągnięciu tego pyłu iglastego nie będzie bolało! A że nowotwór zacznie rozwijać się dopiero po kilku latach – to po co martwić się na zapas… Pamiętajcie przynajmniej namoczyć – wtedy syfu w powietrzu będzie mniej… Ale być – zawsze będzie – bo przecież wyciągamy z worka suche i rozwijamy też na sucho.. Filmik fajny, przydatny. +. Ps. Tak jak piszą poniżej – temp. pod maską – to jedno… o szybkość wylotu spalin idzie.

  4. Jakiej grubości jest to bandaż?
    W internecie jest wiele bandaży bazaltowych i tych z włókna węglowego o grubości od 1 mm do 4 mm.
    Jaka grubość to kit (nic nie daje) a jaka to przesada (wysokie koszty nieadekwatne do efektu)?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!