Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Jak uruchomić nową Tesle Model S PLAID? 🤔

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689#danielgrzyb #teslamodelsplaid #plaid

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

39 thoughts on “Jak uruchomić nową Tesle Model S PLAID? 🤔

 1. Co za szmelc. Żeby coś znaleźć w czasie jazdy trzeba przeklinać 10 ekranów na wyświetlaczu, bardzo bezpieczne.
  Kierownica? Żart.
  Zasięg? Żart.
  Stosunek mocy do ceny? Żart.
  Jakość wykonania? Żart.
  Czas ładowania? Żart.
  Awaryjność? Żart.
  Wymieniać dalej?
  Proszę bardzo: najlepszym podsumowaniem całej tej hipokryzji jest fakt, skąd biorą się materiały do produkcji baterii (tak, wydobywają je dzieci w krajach trzeciego świata), skąd bierze się prąd (z węgla, ropy i gazu), i że infrastruktura energetyczna nie będzie gotowa na elektryfikacje motoryzacji nawet za 50 lat, bo elektrownie i linie przesyłowe już pracują na skraju swoich możliwości a żeby ładować setki tysięcy elektryków jak niektórzy utopijni idioci sobie myślą trzeba by było tą infrastrukturę rozbudować o jakieś 100-200%.
  Samochód przyszłości XD

  Chcecie więcej?
  Proszę bardzo. W czasie kiedy my w Europie sramy się o normy emisji spalin, Chiny otwarły największą elektrownie węglową na świecie. Nakładają na nas restrykcje które i tak nic nie dadzą, bo cała reszta świata poza UE ma to wszystko gleboko w d.

  Tyle tematem elektryków. Chcecie ekologicznie i tanio? Kupcie w miarę nowe, używane auto na LPG. Gaz jest dużo mniej szkodliwy niż benzyna lub diesel, samochód zamiast gnić na złomowisku dostanie drugie życie, a fabryka nie będzie musiała przetopić tony plastiku i litu żeby zrobić wam nowego elektryka.

  O przeprowadzonych ostatnio badaniach, z których wynika, że nowoczesny diesel przez 400.000km przebiegu zostawia mniej co2 niż wyprodukowanie i użytkowanie elektryka nawet nie zaczynam. Ekologia.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!